Ziņas

Sports

Jaunumi florbola laukumos

Aizvadītas kārtējās spēles Latvijas čempionāta līgās. “Elvi” līgā uzvaru pēcspēles soda metienos izcīnīja Cēsu “Lekrings”, izbraukumā pārspējot Liepājas “Kurši” vienību. Lai arī cēsnieki pamatlaikā vairākkārt izvirzījās vadībā, mājnieki allaž spēja panākt izlīdzinājumu, un pamatlaiks noslēdzās 5:5. Vārtus guva Andis Višņevskis, Aleksandrs Abramovs, Kaspars Bernāts, Ingus Laiviņš un Andris Rajeckis. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles soda metienos cēsnieki bija ļoti pārliecinoši, realizējot četrus no četriem, kamēr liepājnieki tikai reizi pārspēja Normundu Krūmiņu.

Kārtējo ļoti rezultatīvo spēli aizvadīja Stalbes “Pārgauja”, savā laukumā tiekoties ar “Ulbroka/ FSMasters”. Šajā spēlē pamatlaikā tika gūti 28 vārti, un tas noslēdzās 14:14. Pēc nospēlētām 10 minūtēm “Pārgauja” bija iedzinējos 1:5, taču pirmajā pārtraukumā jau devās ar divu vārtu pārsvaru 7:5. Otrās trešdaļas vidū jau 10:5 viņu labā, bet pēc astoņām minūtēm viņi jau iedzinējos 10:11. Spēles turpinājumā komandas guva vēl vairākus vārtus, pamatlaikam noslēdzoties 14:14. Sekoja pagarinājums, kurā precīzs metiens padevās viesiem, kuri arī svinēja uzvaru.

Turnīra tabulā “Lekrings” atrodas trešajā vietā, “Pārgauja” – 11.

“Pārgaujas” labā četrus vārtus guva Mārtiņš Jarohovičs, divus – Aivis Ādminis un Ronalds Arājs, pa vienam – Olafs Zvīnis, Jurģis Eihenbaums, Gatis Grāvelis, Oskars Balodis, Alvils Zauers, Miķelis Roops.
Latvijas čempionāta 1.līgā uzvaru sīvā cīņā svinēja “Lekrings-1”, ar 7:6 pieveicot Madonas florbolistus. Trīs vārtus guva Artis Jansons, divus – Pēteris Trekše, pa vienam – Reinis Fūrmanis un Emīls Dzalbs. Turnīra tabulā “Lekrings-1” pakāpies uz piekto vietu.

2.līgas spēlē “SK Līgatne” izbraukumā ar 5:9 zaudēja “Valmiera/ BSS” komandai. Līgatniešu labā vārtus guva Gatis Dzērve, Antons Jauzers, Pēteris Bondars, Mārcis Malkausis un Kristaps Nežborts.
Turnīra tabulā Līgatnes komanda ieņem 7.vietu.