Ziņas

Sports

Jaunumi florbola laukumos

Aizvadītās nedēļas nogalē notika spēles gan visās Latvijas čempionāta līgās ar mūsu puses komandu piedalīšanos, gan aizvadītas kārtējās spēles Cēsu novada čempionātā. “Elvi” līgā komandas jau aizvadījušas pusi no regulārā čempionāta. Cēsu “Lekrings” jau otro reizi tikās ar “Ķekavas bulldogs”, šoreiz svinot pārliecinošu uzvaru 5:1. Atgādināsim, ka pirmajā aplī uzvara tika izmocīta 3:2. Šoreiz par uzvarētāju šaubas neradās. Divus vārtus guva Emīls Dzalbs, pa vienam – Ingus Laviņš, Aleksandrs Abramovs un Kaspars Bernāts.

Turnīra tabulā Cēsu komanda ieņem trešo vietu ar 22 punktiem. Tieši tikpat ir “Mogo/ RTU – Rockets”, bet līderi ar 34 punktiem ir “Lielvārde”.

Piektdien, 4. decembrī, “Lekrings” izbraukumā tiksies ar “Pārgauju”, bet svētdien savā laukumā pirmo reizi šajā sezonā krustos nūjas ar “Rubeni”.

Arī šajā kārtā pie uzvaras neizdevās tikt Stalbes “Pārgaujai”, kas sīvā cīņa ar 6:7 zaudēja “Talsi/ Krauzers” komandai. Nonākot iedzinējos ar 3:7, stalbēnieši spēja samazināt starpību līdz minimumam, taču glābt spēli un punktus neizdevās. Trīs vārtus guva Emīls Eglītis, pa vienam – Gatis Gailis, Oskars Balodis, Rinalds Arājs.

“Pārgauja” ar septiņiem punktiem joprojām ir priekšpēdējā vietā, no labāko astoņnieka atpaliekot par 10 punktiem.
1.līgas čempionātā “Lekrings-1” piedzīvoja zaudējumu 3:9 pret “Rīga-1” komandu. Lai arī pirmās trešdaļas sākumā cēsnieki bija vadībā 2:1, piecas minūtes pirms spēles beigām rezultāts jau bija 2:9. Vieni vārti spēles izskaņā bija kā vājš mierinājums. Divus vārtus guva Kristiāns Miezītis, vienreiz precīzs bija Kristaps Ķikāns.
Turnīra tabulā “Lekrings-1” Vidzemes zonā ieņem 6.vietu.

2.līgas čempionātā pārliecinošu uzvaru svinēja “SK Līgatne”, ar 18:7 pārspējot “FK Kalsnava”. Līgatnieši uzstādīja rezultativitātes rekordu, šajā sezonā vēl neviena komanda nebija guvusi 18 vārtus. Īpaši pārliecinoša Līgatnes komandai izdevās pēdējā trešdaļa, ko viņi uzvarēja ar 9:1.

Pie rezultativitātes punktiem tika gandrīz vai visi komandas spēlētāji. Pa četriem vārtiem guva Kristaps Nežborts un Jānis Locāns, kuram arī trīs rezultatīvas piespēles. Trīs vārtus guva Jānis Strautmalis, divus – Uvis Grava, Mārcis Malkausis, pa vienam – Antons Jauzers, Gvido Grēns, Kaspars Maljolo.
Turnīra tabulā “SK Līgatne” ieņem sesto vietu.

Vēl rezultatīvāka spēle izvērtās sieviešu 1.līgas čempionātā, kur Cēsu “Lekrings” tikās ar līdervienību “FK Sala”. Kopumā komandas guva 33 vārtus, iespējams tas ir zināms rekords visā Latvijas florbolā. Tiesa, “FK Sala” guva par desmit vārtiem vairāk nekā Cēsu komanda, uzvarot 21:12.

“Lekrings” labā piecus vārtus guva Klinta Mārtiņjēkaba, četrus – Džeina Eglīte, kam arī četras rezultatīvas piespēles, trīs – Santa Kuzmane.

Kārtējās spēles izspēlētas Cēsu novada florbola čempionātā. Pirmo zaudējumu piedzīvoja komanda “Einšteins”, pēcspēles soda metienos zaudējot otrajā vietā esošajiem “Lekrings Sr”. Uzvarētāju labā uzvaru nesošo bullīti izpildīja Jorens Malkavs.

Citu spēļu rezultāti: “Einšteins” – “Olimpic” 3:1, “Lekrings Sr” – “FYA Shots” 6:1, “Olimpic” – “Raccoon” 2:7, “FYA Shots” – “Vecpiebalga” 0:1, “Raccoon “ – “Pārgauja” 2:0, “Amata” – “Vecpiebalga” 0:1, “SK Fono” – “Pārgauja” 3:0, “Lynx” – “Amata” 1:6, “Maribu” – “SK Fono” 3:4, “Farm Dumperi.lv Club” – “Lynx” 5:1, “Farm Dumperi.lv Club” – “Maribu” 2:4.

Pēc astoņām aizvadītajām spēlēm turnīra tabulā līderos joprojām ir “Einšteins” ar 21 punktu, par diviem mazāk – “Lekrings Sr.” Trim komandām – “Maribu”, “SK Fono” un “Vecpiebalga” – ir 17 punkti, bet 12 punktus savākušas “Farm Dumperi.lv Club” un “Amata”.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta augšgalā ir Jorens Malkavs ar 14 punktiem (11 vārti, 3 piespēles), seko divi “Farm Dumperi.lv Club” spēlētāji – Dāvis Zēmelis – 13 punkti (8+5) un Mārtiņš Muižnieks – 12 punkti (6+6).
Nākamās spēles 12.decembrī.