Ziņas

Sabiedrība

Jaunpiebalgā uzietas marihuānas audzētavas

Izņemtie stādi. Kā "Druva" noskaidroja Valsts Policijā, veicot izmeklēšanas darbības, Jaunpiebalgā kādā privātmājā atklāta marihuānas audzētava.Foto: no Valsts policijas

Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki ieguvuši informāciju par personu grupu, kas, iespējams, saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, portālu eDruva informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne. Pēc viņas teiktā, veicot izmeklēšanas darbības noskaidrots, ka Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā, kādā privātmājā, ir ierīkota marihuānas audzētava.

21.februārī kriminālpolicijas darbinieki veikuši vairākas sankcionētas kratīšanas. Trīs mājās tika konstatēts, ka tās telpas ir speciāli aprīkotas marihuānas audzēšanai. Kopā izņemti vairāki marihuānas augiem līdzīgi stādi un vairāk par 100 gramiem izžāvētas marihuānas, ka arī halucinogēnās sēnes. Apstākļu noskaidrošanai nozīmētas ekspertīzes, uzsākts kriminālprocess.

Z.Vaskāne norāda, ka aizturētas četras personas – gados jauni vīrieši, kuri iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā. Šobrīd personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu.

Vairāk par šo lasiet nākamajā laikraksta “Druva” numurā.