Ziņas

Sports

Jauno veikums

Pamazām noslēdzas vieglatlētikas ziemas sezona, lai treniņi un sacensības varētu pārcelties āra laukumos un sektoros. Cēsu Sporta skolas (CPSS) un sporta kluba “Ašais” vieglatlētiem ziemas posms nav vienkāršs, jo trūkst atbilstošas treniņu bāzes. Jau rakstījām, ka SK “Ašais” atlēti vairākas reizes nedēļā brauc uz treniņiem Igaunijā, jo citādi pie labiem rezultātiem netikt.

Vienus no pēdējiem startiem telpās aizvadījuši visjaunāko, U10 un U12, grupu sportisti. Limbažu Olimpiskajā centrā notika Vidzemes reģiona sacensības. Cēsu Sporta skolas audzēkņi uzrādīja labus rezultātus. U12 grupā Daniela Janava izcīnīja divas sudraba godalgas – 60m barjersprintā un augstlēkšanā. 60 m barjerskrējiena finālā iekļuva arī Anna Mārtiņsone, taču šoreiz nācās samierināties ar ceturto vietu. U10 grupā divas medaļas CPSS jaunākajai sprinterei Keitai Konstantinovai – 60 un 150 metros, kā arī 4. vieta tāllēkšanā. Labi sevi parādīja arī Luīze Rajecka 200 metru distancē, Adele Šļēziņa tāllēkšanā un Valters Nakurts 150 m distancē.

Sporta klubu “Ašais” pārstāvēja tikai viena sportiste – Stella Paltiņa U12 grupā, taču kluba krāsas aizstāvēja godam. Viņa kļuva par uzvarētāju 60 m sprintā, bet 200 m distancē ieguva sudrabu, uzvarētājai zaudējot tikai divas sekundes simtdaļas.