Ziņas

Kriminālziņas

Jaunietis guvis muguras un krūškurvja traumu

Vakar, 13. jūlijā,  mediķi Vidzemē snieguši palīdzību 15 gadus vecam jaunietim, kurš bija kritis no piepūšamajām atrakcijām, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Jaunietis atmuguriski kritis ūdenī no aptuveni divu metru augstuma piepūšamajām atrakcijām, gūstot muguras un krūškurvja traumas.

Savukārt Rīgā 46 gadus vecs vīrietis darba vietā kritis no sastatnēm, gūstot galvas traumu, rokas lūzumu un ķermeņa savainojumus. Vīrietis kritis no vairāku metru augstuma.

Tajā pašā laikā Zemgalē 66 gadus vecs vīrietis, remontējot savā īpašumā esošu medību torni, kritis no aptuveni četru metru augstuma, gūstot krūškurvja un galvas traumu, rokas lūzumu un muguras traumu.

Savukārt Latgalē mediķi vairs nespēja palīdzēt 47 gadus vecam vīrietim, kurš bija izvilkts no ezera. Vīrietis nakts laikā ar draudzeni laivā devušies ezerā, bet laiva apgāzusies. Sieviete pieķērusies pie laivas un, lai arī mēģinājusi, viņai nav izdevies virs ūdens noturēt arī vīrieti. Sieviete saukusi pēc palīdzības, un krastā esošie cilvēki palīdzējuši izvilkt vīrieti no ūdens.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1117 izsaukumus, no kuriem 189 bijuši saistīti ar traumām.