Raksti

Jaunieši

Valmieras pašvaldība meklē jauniešu nometņu rīkotājus

Sākusies projektu pieteikumu iesniegšana bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai, kultūras pasākumu īstenošanai vai sportiska dzīvesveida popularizēšanai Valmieras pilsētas pašvaldībā, aģentūru LETA informēja domes pārstāve Zane Bulmeistare. Jauniešu nometņu projektu konkurss tiek rīkots, lai veicinātu bērnu un jauniešu izglītošanos un saturīgu brīvā laika pavadīšanu. Dalībnieki aicināti iesniegt pieteikumus nometnēm, kurās tiks veicināta jauniešu interese par tehnisko jaunradi (datorika, robotika, inženierzinātnes). Tāpat nometnes mērķis var būt svešvalodu apguve vasaras mēnešos. Par prioritāti izvirzīts arī mērķis rosināt bērnu un jauniešu talantu attīstību. Aicināti pieteikties arī pretendenti, kuri, rīkojot nometni, veicinās bērnu ar speciālām vajadzībām iekļaušanu.

Lai attīstītu daudzveidīgu kultūrvidi un bagātinātu kultūras piedāvājumu, kultūras projektu konkursā tiks atbalstītas idejas, kas ar saturiski kvalitatīvu un profesionālu piedāvājumu papildinās Valmieras Mākslas dienas (norisināsies no 3.aprīļa līdz 3.maijam), iekļaujoties konceptā “Dzimšana”, dalībnieki var iesniegt arī pieteikumus par vides vai gaismas objektu eksponēšanu Valmieras Mākslas dienu laikā. Tāpat projektu konkursā aicināti piedalīties interesenti, piedāvājot dažādu aktivitāšu realizēšanu Valmieras pilsētas svētku laikā, 27.jūlijā un 28.jūlijā. Tās var būt norises svētku gājiena laikā, piedāvājums centrālās skatuves mākslinieciskajā programmā, kā arī vides vai gaismas objektu eksponēšana pilsētas svētku laikā. Šajā konkursā gaidīti arī piedāvājumi kultūras tūrisma pilsētā attīstībai – tūrisma maršrutu, spēļu, velomaršrutu izstrāde ar mērķi saistošā veidā iepazīstināt ar Valmieru. Aktivitātes var norisināties arī Valmieras Mākslas dienu, Valmieras pilsētas svētku vai Valmieras vasaras teātra festivāla laikā.

Sporta projektu konkursa mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sporta un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī veicināt sporta attīstību Valmierā. Konkursā gaidīti pieteikumi, paredzot aktivitātes, kas bagātinās Valmieras pilsētas svētkus, aicinās iesaistīties ģimenes ar bērniem. Tiks atbalstīti pieteikumi ar mērķi veicināt tautas sporta attīstību, iesaistot iedzīvotājus un popularizējot Valmieru kā sportisku pilsētu. Tāpat dalībnieki aicināti iesniegt idejas aktivitātēm rudens un ziemas sezonā, piemēram, koptreniņi, skriešanas un orientēšanās seriāli, kontūrskrējieni, nūjošana u.c. Konkursā tiks atbalstīti arī projektu vai nometņu pieteikumi ar mērķi veicināt sporta pamatprasmju apgūšanu, piemēram, peldēšana, velobraukšana u.c.

Pretendentiem idejas jāīsteno šī gada laikā Valmieras pilsētas pašvaldības teritorijā. Pašvaldība līdzfinansējumu piešķirs līdz 50% no iesniegtā projekta atbilstošo izmaksu kopējās summas, kas iekļaujas apmērā no 140 līdz 2000 eiro.

Pieteikumu iesniegšana ilgs līdz 9.februāra plkst.16. Tos var iesniegt Apmeklētāju pieņemšanas centrā Valmierā, Lāčplēša ielā 2, vai arī iesūtīt uz e-pasta adresi “pasts@valmiera.lv” ar norādi “Pieteikums projektu konkursam”. Papildu informācija, projektu konkursā noteiktās prioritātes, kurām projektiem ir jāatbilst, kā arī pieteikuma veidlapas atrodamas Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas “www.valmiera.lv” sadaļā “Pašvaldība” – “Projektu konkursi” – “Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *