Raksti

Jaunieši

Skolēni raksta par skolu

Sintija Alksne: ” Visi jautā, kā jaunā skolā izskatās un kā man patīk? Par veco skolu vairs domāt negribu. Skola tiek apsargāta, jo neviens negrib, lai ar to notiek kas slikts, bet ir vietas, kur jau pielikti netīri pirksti, pie galvenajām kāpnēm izsists logs.”

Paulis Liepiņš: ” Skolā ir daudz jaunu skolēnu. Matemātikas kabinetā man patīk projektors un tāfele, uz kuras raksta ar datora palīdzību. Skolā ir jauni soli un galdi, kurus nevar smērēt, citādi var sanākt nepatikšanas. Viss ir labi, izņemot to, ka ir novērošanas kameras.”

Zane Šulmeistere: “Skolā ir tik skaista aktu zāle, klases gaišās krāsās. Gribas mācīties. Vislabāk man patīk mājturības kabinets. Pie jaunajām plītīm meitenēm patiks taisīt ēst .”

Madara Šķērstiņa: “Man liekas, ka skolotājiem labāk patīk strādāt jaunajā skolā. Pat man vairāk gribas nākt uz skolu. Cik labi, ka tagad skolā ir sava kafejnīca.”

Eva Eglīte: “Pirmo reizi ienākot, jutos apmulsusi, ka skola ir tik liela. Prieks par to, ka klases ir tik plašas un gaišas. Patīkami mācīties un strādāt. Es lepojos, ka mums ir tas gods mācīties labākajā skola visā Latvijā!”

Māris Kļaviņš: “Skolas sporta zāle ir lieliska un ģērbtuvēs ir dušas. Patīkami sēdēt jaunos solos un matemātikā redzēt tik labu tāfeli. Bet skolā ir arī mīnusi – dažviet tek logi, ir plaisas sienās un griestos. Vēl skola nav galīgi gatava!”

Dārta Andersone: “Jauki apzināties, ka tagad mūsu skola vairāk būs iesaistīta pilsētas pasākumos un šeit mācās vairāk jaunu skolēnu.”

Reinis Rudzītis: “Esmu ievērojis, ka daudzi skolotāji palikuši labāki un priecīgāki. Ļoti patīk sporta zāle, kur var normāli uzspēlēt basketbolu, un tā atgādina sporta halli.”

Armands Gulbis: “Ienākot jaunajā skolā, sapratu, ka te būs citādāk nekā vecajā, un apgalvoju sev, ka jaunajā centīšos mācīties cītīgāk. Skola man tagad ir divas reizes tuvāk.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *