Raksti

Jaunieši

Piedalies mācībās “Laukiem būt!”

Projekta “Laukiem būt!” ietvaros jau visos Latvijas novados veiksmīgi aizvadītas Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotās informatīvās dienas jauniešiem, kuri vēlētos sākt savu uzņēmējdarbību. Nākamnedēļ  LLKC birojos sāksies intensīvs apmācību process.

LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja Baiba Gulbe norāda: “Šogad jaunieši ir ļoti motivēti, – lielākajai daļai jau ir padomā biznesa ideja, ko vēlas attīstīt un pilnveidot mācību laikā. Neskatoties uz to, ka mācības norisināsies jau sesto gadu, interese un dalībnieku skaits nav mazinājies. Cerams, ka jaunieši novērtēs iegūtās zināšanas, veiks visu mācību procesu un gada izskaņā pieteiksies šī gada konkursam.”

Tie jaunieši, kuri vēl nav paspējuši pieteikties mācībām, neko nav nokavējuši, – joprojām ir iespēja “ielēkt” mācībās tajos novados, kur tās jau sākušās, un pieteikties mācībām tur, kur tās sāksies oktobrī. Papildu informāciju un mācību norises laikus citos novados iespējams uzzināt pie LLKC reģionālo biroju uzņēmējdarbības konsultantiem: http://new.llkc.lv/lv/biroji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *