Raksti

Jaunieši

Pārsteidzošā Pink divu stundu garumā

Nekļūdīšos, ja teikšu, ka tas bija pēdējā laika lieliskākais un pārsteidzošākais koncerts. Pēdējo nedēļu laikā par to ir daudz dzirdēts un runāts. Un droši vien tik drīz arī neaizmirsīsies piedzīvotais un redzētais… Uhhh…

Pink koncerta programma bija labi pārdomāta, un viss sākās ar minūtes precizitāti. Koncerta sākumā māksliniece publiku palutināja ar jau sen zināmajiem un pazīstamajiem hītiem “Just Like A Pill” un “Trouble”. Izskanēja arī tituldziesma no jaunā albuma ”I’m Not Dead”. Viss notika tik dabiski un nemanot, ka, klausoties jau labi zināmo disko hītu ”Lady Marmalade”, kuru pārsteidzošā manierē izpildīja divas Pink pavadošās fona vokālistes, uz skatuves jau pārģērbusies iznāca atkal pati māksliniece. Jā, ne tikai mūzika, bet arī Pink mainīgais apģērbs bija baudāms, kaut dažkārt bija visai pieticīgs…

Paralēli trijos virs skatuves uzstādītos videoekrānos tika demonstrēti klipi un attēli, kas radīja vēl labāku atmosfēru un koncerta baudījumu. Drīz sekoja dziesmas “God Is a DJ” saīsināta versija un Pink šova numurs ar lielu tīklu, kas gluži kā cirkā pacēlās virs skatītājiem kopā ar pašu dziedātāju. Jāatzīst, ka tas nebija vienīgais cirka cienīgs izpildījums. Vairakkārt mākslinieces izpildītie gaisa akrobātikas triki aizrāva klausītāju pūli.

Ar lielu interesi sanākušie klausījās Pink dziesmu jeb veltījumu ASV prezidentam Džordžam Bušam, kuram Pinka kritiski jautā: “Kā tu jūties, kad redzi bezpajumtniekus uz ielām? Ko tu lūdz Dievam vakarā pirms miega? Kā tu vari staigāt ar augsti paceltu galvu…? Kā gan naktīs tu vari gulēt, “Dear Mr. President?”, papildinot dziesmu ar sagatavotu videoklipu uzstādītajos videoekrānos.

Drīz koncerts jaunu elpu ieguva ar vēl kādu sen zināmu dziesmu, proti, Lindas Perijas jeb 90. gados populārās grupas “4 Non Blondes” līdzi dziedamo melodiju “What’s Up”. Skatītāji no sirds dziedāja Pink līdzi: “And I say, hey hey hey… I say hey, what’s going on?” Pink sanākušos klausītājus pat uzslavēja, sakot, ka tiem sanāk krietni vien labāk nekā faniem iepriekšējā vakarā, domājot Igaunijā notikušo koncertu un klausītājus.

Drīz sekoja jauns mākslinieces uz-nāciens, proti, ar rūcošu motociklu ievadā sāka skanēt vitālais “U + Ur Hand”. Pink koncerta laikā ik pa mirklim sirsnīgi sarunājās ar publiku un vienubrīd pat aicināja visus nākt bariņā pie viņas uz skatuves. Domāju, ka tajā mirklī apsargu sirdis bailēs sažņaudzās, bet Pink gardi nosmējās.

Laiks paskrēja nemanot un māksliniece jau atvadījās. Pēc divu minūšu spiedzieniem Pink parādījās vēlreiz un sekoja pārsteidzošais dziesmas “Get The Party Started” izpildījums, kurā Pink un viņas dejotājas vingroja un rādīja akrobātiskos trikus gaisā, dejoja un trakoja … gaisā uzšāvās krāsaina papīra lietus, gaismas šaudījās uz visām pusēm, skatītāji sajūsmā spiedza, raudāja, aplaudēja. Un viss, kā Pink solījusi, ka būs šovs “jautrs, traks, ātrs, saviļņojošs un piepildīts ar dažādākajām emocijām.”

Pink aizgāja, bet sanākušais pūlis cerēja, ka māksliniece atgriezīsies. Bet drīz tapa skaidrs, ka paredzētā programma izpildīta un dziedātāja sanākušos priecēs citu reizi. Varbūt pēc gada, diviem vai trim…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *