Raksti

Jaunieši

Novada jaunieši saliedējas

Sadarboties un reizē aizstāvēt savas intereses, arī veidot lielā Cēsu novada jauniešu kopēju vidi, ieceres – tāds ir mērķis projektam “Lauzt robežas”, kura pasākumi šonedēļ sākās ar tikšanos Jaunpiebalgā, bērnu un jauniešu centrā “Tagad”.

Projekta īstenotāji ir biedrība “Youth for City – City for Youth”.  Sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu centriem un apvienību pārvaldēm šovasar septiņās vajadzību izziņas darbnīcās un kopīgā saliedēšanās pasākumā tiksies jaunieši no visa Cēsu novada.
“Robežas ir ļoti dažādas – tādas, kas kartē atdala teritorijas, tādas, ko paši uzceļam vai iezīmējam savā prātā, vai tādas, ko rada dažādi šķēršļi, piemēram, veselība, sabiedrība, ekonomiskie vai ģeogrāfiskie šķēršļi. Ar šo projektu vēlamies jauniešiem parādīt, ka neviena robeža nav par platu vai augstu, lai iesaistītos, īstenotu savus mērķus, pilnveidotu savu personību, kā arī izteiktu savu viedokli un pārstāvētu savas intereses. Sadarbojoties, atrodot domubiedrus, līdzdarbojoties un esot kopā ar līdzīgi domājošiem, viss ir iespējams,” tā par projektu saka īstenotāji.

Otrdien jaunieši tikās Liepas pagasta jauniešu centrā “Apelsīns”, šodien Amatas kultūras centrā. Jūlijā tikšanās rīkos Cēsīs, Stalbes pagasta Rozulā, Līgatnē un Vecpiebalgā.

Projekta noslēgumā augustā paredzēts kopējs saliedēšanās pasākums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *