Raksti

Jaunieši

Līgatnē notiks Eiropas lauku jauniešu salidojums

No 6.augusta līdz 13.augustam Līgatnes novada konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki” biedrība “Latvijas Mazpulki” rīkos “Rural Youth Europe” jeb “RYEurope” pasākumu – Eiropas lauku jauniešu salidojumu, aģentūrai LETA pavēstīja biedrības pārstāve Zane Šteinberga.

Salidojuma laikā pulcēsies aptuveni 100 dažādu valstu un organizāciju pārstāvji, lai piedalītos nedēļu ilgā projektā “Active.Inspired.Rura”. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par klimata izmaiņām, savas rīcības sekām, kopīgu lēmumu pieņemšanas nozīmīgumu, kā arī veicināt sadarbību starp dažādu valstu jauniešiem.

Nedēļas garumā jaunieši no 15 Eiropas valstīm analizēs savas dzīves paradumus un mācīsies apzināties, kā katra personiskā rīcība ietekmē apkārtējo vidi un cik liela ir rīcības ietekme. Tāpat tiks attīstīta lemtspēja, iepazīti kopīgie un atšķirīgie Eiropas tautu kultūru elementi, iepazīta Latvijas daba un kultūra, pārrunātas pārmaiņas Eiropā un spēja pieņemt cilvēku dažādību. Vēl jaunieši spriedīs par to, kā stiprināt Eiropas sabiedrību un kā attīstīt dažādu valstu jauniešu sadarbību lauku reģionos.

Pasākuma laikā lauku jauniešu organizācija “RYEurope” svinēs savu 60.gadadienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *