Raksti

Jaunieši

Jaunieši pilsētai, pilsēta jauniešiem

Lielajā zālē. Cēsu Bērnu un jauniešu centra pulciņu dalībnieki skolēnu darbu izstādē.
Foto: Marta Martinsone - Kaša

Cēsu Bērnu un jauniešu centra audzēkņi kultūras namā “CATA” sniedza koncertu, kurā pulcējās dalībnieku draugi un ģimenes. Mācību gada pirmajā pusgadā apgūtais rokdarbu pulciņu, vokālistu un deju grupu radošā darbā veidoja priekšnesumus.

Šogad Cēsu Bērnu un jauniešu centrs strādājis sadarbībā ar biedrību Youth for City – City for Youth (Jaunatne pilsētai – pilsēta jaunatnei). Biedrības izstrādātais projekts ar moto “Piedzīvot” paredz notikumus, kurus veido un piedalās bērni, pusaudži un jaunieši. Cēsīs simtiem skolēnu iesaistījušies Bērnu un jauniešu centrā, tāpēc biedrība savā projektā iesaistīties aicināja tieši šīs radošās mācību iestādes pedagogus un viņu audzēkņus.

Projekts paredzēja, ka vairāk veicināma ģimeņu iesaistīšanās. Koncerts ar daudzveidīgiem priekšnesumiem bija viens no projekta pasākumiem. To rīkoja Cēsu Bērnu un jauniešu centra pedagogi. Koncerta dalībnieku vecāki, būdami skatītājos, pārliecinājās, cik daudzveidīgas pilsētā ir brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Bērnu un jauniešu centra sadarbība ar biedrību Youth for City – City for Youth, to kopīgi īstenotais izglītības projekts “Piedzīvot” papildināja jau tā rosīgo un radošo darbu un atmosfēru, kāda pēcpusdienās valda Cēsu Bērnu un jauniešu cen- trā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *