Raksti

Jaunieši

Festivāla “Positivus” komanda aicina pieteikties palīgus

Festivāla “Positivus” rīkotāji aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus,  informē festivāla pārstāvji. Festivāla palīgiem būs iespēja kļūt par daļu no pasākuma organizatoru komandas un gūt pieredzi liela pasākuma organizēšanā. Par “Positivus” festivāla palīgu var kļūt ikviens pilngadīgs Eiropas Savienības rezidents, kas vēlas palīdzēt organizatoriskajos darbos, piemēram, festivāla teritorijas sagatavošanā un labiekārtošanā, kā arī citu nepieciešamo palīgdarbu veikšanā kā pirms pasākuma, tā arī festivāla norises laikā.

Pēc saņemto pieteikumu izskatīšanas izvēlētie palīgi tiks uzaicināti noformēt darba līgumu, kā arī saņems rēķinu par drošības naudas iemaksu 50 eiro apmērā, kas veiksmīgas saistību izpildes gadījumā tiks atmaksāta līdz 5.augustam.

Katram festivāla palīgam tiks sastādīts individuāls darba grafiks, visās festivāla dienās kopā paredzot 15 darba stundas. Vienas maiņas ietvaros katrs palīgs strādā piecas stundas, bet pārējo laiku varēs izmantot festivāla programmas baudīšanai.

Pieteikumus var iesūtīt līdz 18.maijam.

Jau vēstīts, ka “Positivus” šogad notiks no 20.jūlija līdz 22.jūlijam Salacgrīvā. Festivālā uzstāsies arī austrāliešu mūziķis Niks Keivs, kā arī britu grupa “The Prodigy”, Lielbritānijas sintpopa grupa “Years & Years”, Marlons Viljamss, “Youngr” un Džeremijs Lūps.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *