Raksti

Jaunieši

Cēsīs notiks otrais “Panākumu skolas” pasākums

Foto: publicitātes

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 20.septembrī notiks otrais “Panākumu Skola”, kurā ar jauniešiem pieredzē dalīsies vairākas Latvijā pazīstamas personības, pavēstīja pasākuma pārstāve Elīna Korba. Pasākumā uzstāsies “Draugiem Goup” runasvīrs un raidījumu vadītājs Jānis Palkavnieks, hip-hopa mākslinieks Arvis Reiks, kompānijas “Baltic Snowboard Agency” dibinātājs Jānis Jansons, kā arī Jānis Sildniks. Pasākums šoreiz īpaši aicina Cēsu, Siguldas, Valmieras un to reģionos dzīvojošos jauniešus.

Cēsu semināra lektori palīdzēs gan ar praktiska rakstura padomiem, kā tikt pamanītam mūsdienu darba, tehnoloģiskajā un ekonomiskajā vidē, gan dalīsies pašu stāstos par mērķtiecību, veiksmēm un neveiksmēm. Katram no Cēsu semināra lektoriem dzīves pieredze un panākumu atslēga ir pavisam atšķirīga, tomēr šie stāsti iedvesmo un varbūt sniegs atbildi uz kādu tieši Tev šobrīd aktuālu jautājumu.

Piemēram, “Draugiem Goup” runasvīrs un raidījumu vadītājs Jānis Palkavnieks pastāstīs, kādas īpašības attīstīt sevī, lai efektīvi un ātri integrētos jaunajos biznesa vides apstākļos un kā trenēt socializēšanās prasmes un spējas izvērtēt savas idejas.

Hip-hopa mākslinieks Arvis Reiks stāstīs aizraujošo stāstu par “Olu” atbrīvošanos no priekšnieka.

Jānis Jansons, kurš pārvērtis savu bērnības hobiju – snovbordu, biznesā, izveidojot kompāniju ’’Baltic Snowpark Agency´´ un sniedzot savus pakalpojumus visā pasaulē, zinās, kā uzsākt biznesu bez resursiem.

Savukārt ideju ģenerators Jānis Sildniks Tev pastāstīs, kā huligānisms internetā var pārvērsties darbā un kāpēc šķietami muļķīgas idejas ir vērts realizēt.

“Panākumu skolas” programmas mērķi ir nodot jauniešiem vērtīgas pamatzināšanas ceļā uz panākumiem, to darot interesantā un aizraujošā veidā – tos iedvesmojot.

“Panākumu skola” ir jauna “Coca-Cola HBC” uzsākta iniciatīva visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programma ir izstrādāta, lai veicinātu jauniešu iespējas sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas, turklāt darot to viņiem saistošā veidā – informāciju lielākoties nodrošinot tiešsaistē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *