Ziņas

Sports

Jaunie volejbolisti cīnās par kausiem

Cēsu Sporta skolas volejbolisti aktīvi iesaistās Latvijas kausa izcīņa volejbolā jauniešu komandām. Dažās vecuma grupās aizvadītas pirmā posma spēles, citās tās vēl priekšā.

U-19 grupā zēniem 1.posmā Cēsu PSS /Siguldas VĢ komanda (treneris Ģirts Mārtiņsons) savā apakšgrupā uzvarēja abās spēlēs, ar 3:0 pārspējot Rīgas Volejbola skolas 2.komandu un Liepājas Sporta skolas komandu.

Nākamajā kārtā, kas aizvadītajā nedēļā notika Jelgavā, Cēsu komanda tikās ar Jēkabpils, Jelgavas, Aizkraukles un Kuldīgas NSS/ Liepājas RSS komandām. Treneris Ģ. Mārtiņsons stāsta, ka iznākums nav tik labs, kā cerēts, un finālā, kur notiks cīņa par godalgām, cēsnieki neiekļuva: “Te var runāt par dažādiem apstākļiem, nebijām arī labākajā sastāvā, un dažbrīd pietrūka arī veiksmes.”

Cēsu komanda izcīnīja divas uzvaras, piedzīvoja divus zaudējumus, rezultātā paliekot grupā 4.vietā. Noslēgumā gaidāma cīņa par 5.- 10.vietu.

U-19 grupas meitenes (Janīna Kalniņa) pirmā posma turnīrā abās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, nākamajai kārtai nekvalificējoties.

U-17 grupā zēniem Cēsu PSS/ Siguldas VĢ komanda (Ģ. Mārtiņsons, Normunds Šulte) pirmajā posmā savā grupā izcīnīja 1.vietu, kvalificējoties finālturnīram. Volejbolisti ar 3:0 pārspēja Daugavpils BJSS, bet piecu setu spēlēs pārspēja Rīgas Volejbola skolas 1.komandu un Vecumnieku NDSS komandu. Novembra beigās cīņā par medaļām cēsnieki sacentīsies ar Rīgas Volejbola skolas 1.un 2.komandu un ar Jēkabpils Sporta skolas komandu.

Vienas U-16 grupas zēnu komandas savas pirmā posma spēles aizvadīja Cēsīs. Mājnieki, Cēsu PSS/ Siguldas VĢ komanda (N. Šulte, Māris Krams) četrās spēlēs izcīnīja vienu uzvaru 3:0 pret Kuldīgas NSS un piedzīvoja trīs zaudējumus trijos setos pret Daugavpils BJSS, Jēkabpils Sporta skolu un Zvejniekciema vsk./ Ādažu BJSS. Grupā priekšpēdējā vieta, kas neļauj cīnīties par godalgām.

U15 grupas zēni (treneri N.Šulte/ M.Krams) pirmajā kārtā savā apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru, piedzīvoja trīs zaudējumus, divus no tiem sīvās piecu setu cīņās, taču savā grupā palika ceturtie un tagad cīnīsies par 10.vietu.

Meitenes U15 grupā (Janīna Kalniņa) savā grupā ar 3:0 pārspēja Kuldīgas NSS/ Skrunda komandu, bet gan Daugavpils, gan Jelgavas, gan Rēzeknes vien­audzēm zaudēja ar identisku rezultātu 0:3, grupā ieņemot 4.vietu. Finālposmā viņām cīņa par 11.-15.vietu.

U-14 grupā pirmajā posmā zēniem Cēsu PSS/ Siguldas VĢ komanda (treneri N. Šulte, M. Krams) 4.vieta. Uzvarēti vienaudži no Jelgavas, bet zaudēts Daugavpils BJSS I, Daugavpils BJSS II un Minusas volejbola skolas komandām. Finālposmā cēsniekiem būs jāspēlē par 7.-11.vietu.

Teicami pirmo posmu aizvadījuši U13 grupas zēni (treneri N.Šulte, M.Krams), savā apakšgrupā izcīnot 1.vietu. Visās četrās spēlēs svinētas uzvaras. Ar 4:0 pārspētas Rīgas volejbola skolas II un III komanda, Talsu NSS/ Dundaga komanda, ar 3:1 cēsnieki bija pārāki pār Mārupes SC volejbolistiem. Decembra sākumā cēsniekiem spēles finālturnīrā.

U12 grupas zēni (treneri A.Dolženko, M.Krams) savā apakšgrupā ar 3:1 uzvarēja Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS komandu un nospēlēja 2:2 ar Talsu NSS/Dundaga, taču sliktākas setu attiecības dēļ palika otrajā vietā un cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā turpinās pret pārējo grupu otrās un trešās vietas ieguvējiem.