Ziņas

Kriminālziņas

Jaunās netrafaretās automašīnas Vidzemē fiksē 188 km/h lielu braukšanas ātrumu

Foto: no policijas

Maija mēnesī visos Latvijas reģionos darbu uzsāka 40 jaunās netrafaretās automašīnas. Arī Vidzemes reģiona pārvaldē jaunie spēkrati sekmīgi veic savu darbu. Galvenie darbības virzieni ir vērsti uz rupju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu konstatāciju, kas iekļauj gan atļautā ātruma pārkāpšanu, gan agresīvu braukšanu un citu pārkāpumu fiksēšanu. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu informē, ka reģionā ir konstatēti vairāki ātruma pārsniegšanas gadījumi, kur lielākais ātrumpārkāpējs traucies ar 188 km/h.

19.maijā pulksten 19:19 Madonas novadā, autoceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene 16. kilometrā, 1987.gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu „Kawasaki” ar ātrumu 188 km/h, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90km/h.

Savukārt vakar, 25.maijā pulksten 21:54, Smiltenes novadā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža 119. kilometrā, virzienā no Rīgas, 1961.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Mercedes-Benz” ar ātrumu 157 km/h, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 kilometri stundā. Abos gadījumos autovadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.