Ziņas

Sports

Jaunajiem volejbolistiem bronza

Medaļnieki. Latvijas Jaunatnes volejbola čempionātā U13 grupā Cēsu Sporta skolas/ Siguldas Valsts ģimnāzijas zēnu komanda izcīnīja bronzas medaļu. Foto: No albuma

Cēsu sporta kompleksā aizvadītas finālcīņas par medaļām Latvijas Jaunatnes volejbola čempionātā U13 grupā, kurās piedalījās astoņas šīs grupas spēcīgākās komandas.

To vidū arī Cēsu Sporta skolas/ Siguldas Valsts ģimnāzijas zēnu komanda (treneri Normunds Šulte/ Māris Krams). Šajā vecuma grupā komandas katrā spēlē izspēlē četrus setus, tāpēc spēle var noslēgties arī neizšķirti 2:2.

Kopumā sezonu sāka 18 komandas, vispirms aizvadot spēles četrās apakšgrupās, lai noskaidrotu astoņas labākās, kas iekļūst finālā. Cēsu/ Siguldas apvienotā komanda savā apakšgrupā rādīja ļoti pārliecinošu sniegumu, nezaudējot nevienu setu un pārliecinoši iekļūstot finālā. Tajā komandām nācās aizvadītas septiņas spē­les. Cēsu Sporta skolas/ Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda izcīnīja četras uzvaras, ar 4:0 pārspējot Vecumnieku NDSS I, Kuldīgas NSS/ Skrunda, Minusas volejbola skolu un Kuldīgas NSS komandu. Spēlēs pret Jelgavas NSC un Daugavpils BJSS I komandas punktus dalīja uz pusēm 2:2, bet vienīgais zaudējums ar 1:3 piedzīvots pret Jēkabpils Sporta skolas komandu, kas izcīnīja 52 punktus un tika kronēta par šīs vecuma grupas čempioniem. Sudraba godalgas Daugavpils komandai, kam 50 punkti, un tikai par vienu punktu mazāk Cēsu/ Siguldas komandai, kam bronzas medaļas.

Treneris Normunds Šulte norāda, ka ar rezultātu var būt apmierināti, bet varējis būt arī augstāk: “Pietrūka viena punkta, jo pietrūka viena spēlētāja, kurš kopā ar vecākiem devās ceļojumā. Vecā­ki, labu gribēdami, ieplānoja ceļojumu skolēnu brīvdienās, bet sanāca, ka tieši nelaikā. Ko padarīsi, tā notiek, bet arī trešā vieta ir labs sasniegums.”

Pērn šī komanda bija otrā, par punktu atpaliekot no čempi­oniem. Treneris norāda, ka šogad Jēkabpils komanda bijusi pārāka pār citām, bet cīkstēšanās par divām pārējām godalgotajām vietām bijusi starp Daugavpils/ Jelgavas un Cēsu/ Siguldas komandām.
“Pirms pēdējās kārtas vēl nebija zināms, kurš būs kurš, bet rezultātā palikām trešie, jo pirms fināla, zinot spēlētāja iztrūkumu, īstas pārliecības nebija. Var teikt, ka pie esošā varianta trešā vieta ir labi,” teica treneris.