Ziņas

Sabiedrība

Jaunajā gadā – jaunās telpās

Sākoties ēkas renovācijai, štābs pārcēlās uz pagaidu telpām, kas bija šauras un darbam nepiemērotas. Tad tika atrastas plašākas, kurās veica remontu, un tagad 27.bataljona darbinieki tikuši pie modernām darba telpām. Remontdarbus veica firma “Kurmītis”, un tos finansēja no NBS līdzekļiem.

Jaunās telpas iesvētīja Instruktoru skolas kapelāns Normunds Celmiņš. Uzrunājot klātesošos bataljona darbiniekus un viesus, viņš atzina, ka šis ir nozīmīgs brīdis.

“Gada beigas vienmēr ir laiks, kad saliekam punktus uz “i”, izdarām kopsavilkumu. Šis brīdis ir kā piepildījums visām ilgām, un cerams, ka jaunās telpas būs jauns iesākums jauniem darbiem. Lai bataljona darbiniekiem un zemessargiem vienmēr būtu gudrība mainīt apstākļus tā, lai tie kalpotu jums, nevis, lai jūs kalpotu apstākļiem,” vēlēja N. Celmiņš.

Sveikt bataljonu un tā komandieri Juri Kokinu bija ieradies arī zemessardzes štāba priekšnieks Ilgvars Baumanis, kurš atzina, ka uz Cēsīm allaž brauc ar prieku.

“Cēsis vienmēr asociējas ar Latvijas dvēseli, te ir tāda īpaša aura. Savulaik šeit mācību centrā esmu bijis kā kursants, par to laiku man joprojām ir vislabākās atmiņas. Te notiek daudz labu lietu, viena no tām ir šo telpu atklāšana,” teica I. Baumanis.