Ziņas

Sabiedrība

Jāņos varētu būt vēss laiks

Līdz pirmdienai Latvijā gaidāms silts un pārsvarā sauss laiks, savukārt no 20.jūnija kļūs vēsāks un bieži līs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Piektdien un sestdien vietām Kurzemē līs. Pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +21..+25 grādiem, vienīgi Kurzemes piekrastē būs nedaudz vēsāks.

Svētdien un pirmdien būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Naktīs gaisa temperatūra nebūs zemāka par +8..+13 grādiem, savukārt dienas laikā teritorijas lielākajā daļā gaiss iesils līdz +21..+26 grādiem un tikai piekrastē būs par pāris grādiem vēsāks.

Sākot ar otrdienu, laika apstākļus noteiks ciklona dienvidrietumu mala. Tās ietekmē gaidāms lielākoties mākoņains laiks un praktiski katru dienu līs. Pastiprināsies arī rietumu puses vēji, ar kuriem no Skandināvijas ieplūdīs vēsāka gaisa masa. Darba nedēļas otrajā pusē termometra stabiņš nepārsniegs +20 grādu atzīmi, savukārt naktīs gaisa temperatūra gaidāma +6..+11 grādu robežās.

Atbilstoši jaunākajām prognozēm arī svētku dienās – 23. un 24.jūnijā – ir augsta varbūtība, ka saglabāsies nepastāvīgs un diezgan vēss laiks ar īslaicīgu lietu. Detalizēta informācija būs pieejama nākamajā nedēļā.