Ziņas

Izklaide

Izziņos pirmos šī gada “Positivus” māksliniekus

Šodien izziņos pirmos šī gada “Positivus” festivāla mākslinieki, aģentūru LETA informēja festivāla sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Igolniece.

Festivāls šogad devīto reizi norisināsies Salacgrīvā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam.

Kā pastāstīja Igolniece, “Positivus” festivāls ir viens no gaidītākajiem gada pasākumiem ne tikai mūzikas cienītājiem, bet arī daudziem citiem vasaras un brīvā laika baudītājiem. Paralēli populāru latviešu un ārzemju mākslinieku koncertiem, tirdziņam, kinoteātrim, vairākām ēdināšanas zonām, improvizācijas teātru izrādēm un jauno literātu lasījumiem tajā iespējams izbaudīt vēl daudzas citas izklaides.

Pērn “Positivus” festivālu apmeklēja gandrīz 9000 ārvalstu viesu, un pirmo reizi festivāla astoņu gadu vēsturē viena no dienām bija izpārdota.

Trīs dienu laikā uz astoņām festivāla skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā “Kraftwerk”, “The Kooks”, “Ellie Goulding”, “King Charles”, “Elbow”, “Future Islands”, “Bastille”, “Temples” un “The 1975”.

Šobrīd biļešu cenas trīs dienu biļetei bez teltsvietas ir 60 eiro un trīs dienu biļetei ar teltsvietu ir 66 eiro. Organizatori sola, ka pēc pirmo mākslinieku izziņošanas biļešu cenas pieaugs.

LETA