Ziņas

Kriminālziņas

Izvairoties no sadursmes ar stirnu, nobrauc no ceļa; brauc reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 21 nodarījums pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies četri vadītāji. Noformēts 101 administratīvā pārkāpuma protokols, no kuriem 51 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

3.septembrī, pulksten 9:15, Alūksnes novadā, autoceļa Litene – Alūksne 10.kilometrā automašīnas “Škoda” vadītājs izvairoties no sadursmes ar stirnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas, kā rezultātā iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā smagi tika bojāta vadītā automašīna, kā arī automašīnas vadītājs nogādāts medicīnas iestādē.

3.septembrī, pulksten 19:01, Apes novadā, autoceļa Ape – Igaunijas robeža 1.kilometrā, kāds vīrietis vadīja automašīnu “VW Golf” būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Pārbaudē tika konstatēts, ka minimālā alkohola koncentrācija izelpā ir 2,16 promiles. Pārkāpējam noformēts administratīvais protokols. Savukārt, 2.septembrī, pulksten 23:55, Salacgrīvas novadā, autoceļa Stūrīši – Jelgavkrasti – Lebūži 3.kilometrā tika apturēts automašīnas “Opel” vadītājs, kurš vadīja transportlīdzekli smagā alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 3,41 promiles.