Ziņas

Sports

Izšķirošo spēļu gaidās

PLĀNS. Cēsu tenisa komandas spēlētāji Miķelis Lībietis (no kreisās) un Pēteris Vinogradovs dubultspēlē pret RSU komandu pārrunā nākamās izspēles taktiku.Foto: Jānis Gabrāns

Cēsu tenisa kortos aizvadītas kārtējās spēles Latvijas klubu komandu čempionātā. Pirmo reizi pieaugušo grupā startē Cēsu komanda, kas spēlē vienā grupā ar “TK Sēļi – ACB”, “LĀTS/ Mārupe” un “RSU”.

Pirmajā kārtā pret “TK Sēļi – ACB” cēsnieki bija piedzīvojuši zaudējumu 2-4, šoreiz savā laukumā viņi uzņēma Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komandu un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6-0. Vienspēlēs uzvaras izcīnīja Raitis Āboliņš, Pēteris Vinogradovs, Krišs Baglais un Matīss Lībietis, bet dubultspēlēs Miķelis Lībietis ar Pēteri Vinogradovu un Matīss Lībietis ar Krišu Baglo.

Cēsu tenisa biedrības pārstāvis Valdis Lībietis atzīst, ka šoreiz pretinieks nav bijis spēcīgs, šīs spēles bijušas kā labs treniņš jau šajā sestdienā gaidāmajām spēlēm pret spēcīgo “LĀTS/ Mārupe” komandu.

Komandai palīdzēt no Amerikas ieradies Miķelis Lībietis, kuram pret RSU bija uzticēts tikai piedalīties dubultspēlēs. Valdis atzina, ka nevienam nav interesanti spēlēt, ja pretinieks ir galvas tiesu pārāks, tāpēc vienspēlēs Miķelis nemaz netika likts, tāpat bija skaidrs, ka uzvara komandai būs droša.

Sestdien Cēsu komandai nepieciešama uzvara, tas ļautu ieņemt otro vietu grupā, kas savukārt garantē iekļūšanu pusfinālā. V. Lībietis, atzīstot, ka “LĀTS/ Mārupe” komanda ir spēcīgāka, norāda, ka Cēsu komanda arī šoreiz būs labākajā sastāvā: “Laukumā dosies smiltenietis Uldis Gaismiņš, kas trenējies arī Cēsīs, Mikus Losbergs, kurš bijis Latvijas Devisa kausa komandā. Svarīga loma šajā dienā būs Miķelim Lībietis, kurš, ceru, atnesīs divus punktus, uzvarot vienspēlēs un palīdzot uzvarēt dubultspēlē. Viss liecina, ka spēles būs ļoti aizraujošas, iznākumu prognozēt ir ļoti grūti, taču ceru, ka mums izdosies izcīnīt uzvaru, lai turpinātu cīņas pusfinālā.”