Ziņas

Kriminālziņas

Izraisa sadursmi ar diviem spēkratiem

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 21 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un deviņi nodarījumi pret īpašumu. Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti arī pieci ceļu satiksmes negadījumi; vienā no tiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 47 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko portālam eDruva sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

1.augustā pulksten 15:14 Vecpiebalgas novadā, Taurenē, 1977.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “Volkswagen Passat” bez jeb kāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt vēl arī būdama alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 1,81 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

1.augustā pulksten 9:45 Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 66. kilometrā, 1958.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Scania”, izraisīja sadursmi ar 1987.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Volkswagen Transporter” un 1972.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Volkswagen Passat”. Par laimi, ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem. Bojātas automašīnas, līdz ar to noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.augustā saņemta informācija, ka pulksten 4:11 Limbažos, Jūras ielā, uz ceļa braucamās daļas guļ vīrietis, nespējot patstāvīgi pārvietoties. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts, ka vīrietis ir bezsamaņas stāvoklī, taču ārēji redzamu miesas bojājumu tam nav. Tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un persona nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.