Ziņas

Kriminālziņas

Izraisa negadījumus

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par deviņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par

11 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. Reģistrēti 17 noziedzīgi nodarījumi pret sabiedrisko kārtību.

Notikuši 11 ceļu satiksmes negadījumi. Divi no tiem ar divām cietušām personām. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 25 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 79 protokoli.

13. maijā Naukšēnu novada Naukšēnos no vidusskolas telpām nozagti dažādi pārtikas produkti un portatīvais dators “Acer”. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

13. maijā plkst. 4.56 Cesvaines novada Cesvaines pagastā nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “VW Caddy” nobrauca no ceļa braucamās daļas, kā rezultātā uzbrauca kokam. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

13. maijā plkst. 16.27 Valmierā, Cēsu ielā, nenoskaidrota persona ar nenoskaidrotu automašīnu iebrauca stāvēšanai novietotā automašīnā “Mitsubishi Colt”, sabojāja tās durvis un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par notikušo likumā noteiktā kārtībā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

13. maijā plkst 12.51 Limbažu novada Skultes pagastā, ceļa A1 jeb Rīga-Igaunijas robeža 45. kilometrā, 1993. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Ford Fiesta”, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar 1958. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “DAF”, kura bija sakabē ar piekabi. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā bojātas automašīnas, cietušais automašīnas “Ford Fiesta” vadītājs nogādāts slimnīcā „Gaiļezers”, noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

14. maijā plkst. 2.30 Valmierā, Sēļu ielā, 1968. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja motociklu “Yamaha” bez valsts reģistrācijas numura zīmēm un izraisīja sadursmi ar stāvēšanai novietotu automašīnu “VW Multivan”. Bojāti transportlīdzekļi, motocikla vadītājs nogādāts Vidzemes slimnīcā. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

Ilze Ungure, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

Sagatavojusi Anda Dzenža