Ziņas

Izklaide

Izrādes “Ugunsgrēki” vietā koncertzālē “Cēsis” Dailes teātris spēlēs “Koncertu, kura nebija”

Aktiera slimības dēļ šodien koncertzālē “Cēsis” paredzētās izrādes “Ugunsgrēki” vietā Dailes teātris izrādīs iestudējumu “Koncerts, kura nebija”, aģentūru LETA informēja koncertzāles mārketinga un komunikācijas vadītāja Egija Saļņikova.

Pasākuma organizatori atvainojas skatītājiem par sagādātajām neērtībām un norāda, ka iegādātās biļetes ir derīgas vai atgriežamas jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē līdz šāvakara plkst.18.

Iestudējumā “Koncerts, kura nebija”, kurš savu pirmizrādi piedzīvoja aizvadītā gada 16.decembrī, skanēs Aleksandra Vertinska dziesmas krievu valodā un viņa dienasgrāmatas fragmenti latviešu valodā. Iestudējuma režisors ir Dmitrijs Petrenko, lomā – Artūrs Skrastiņš, klavieres un dziesmu aranžējumi – komponists Kārlis Lācis.

Izrādes apmeklētāji varēs saņemt tekstu kopsavilkumu krievu valodā un dziesmu tulkojumu latviešu valodā.

Vertinskis ir viens no izcilākajiem krievu “sudraba laikmeta” dzejniekiem, aktieriem un dziedātājiem. Viņa smeldzīgā dzeja un mūzika iedvesmojusi daudzus māksliniekus. Sevi viņš vienmēr sauca par “tautas dziedātāju” un mēdza teikt, ka vienmēr ir ar tiem, kuriem arī sāp dvēsele. 25 gadus viņš pavadīja emigrācijā bez iespējas atgriezties mājās. Visu šo laiku viņš gaidīja iespēju nospēlēt savu galveno koncertu – koncertu savā dzimtenē.