Ziņas

Kriminālziņas

Izklaidējas, lēkājot pa siena ruļļiem

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts viens mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums).

Reģistrēta informācija par deviņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un pieciem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par pieciem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 52 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 101 administratīvā pārkāpuma protokols.

Plašāk par reģistrētajiem noziegumiem informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

26.aprīlī saņemta informācija, ka Varakļānu novada Varakļānos no kādas 1933.gadā dzimušas sievietes mājas nozagtas dažādas mantas – kompresors, zāles pļāvējs un motorzāģis. Nodarīti vairāk nekā 500 eiro lieli materiālie zaudējumi. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

26.aprīlī ap plkst. 22:00 policijā saņemta informācija, ka Burtnieku novada Matīšu pagastā, uz ceļa Matīši – Mazsalaca, braucamās daļas atrodas stipri iereibusi sieviete. Ierodoties norādītājā vietā, policija 1953.gadā dzimušo sievieti nogādāja dzīves vietā, lai viņa nenodarītu kaitējumu pati sev vai citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

26.aprīlī ap pulksten 14:30 Cēsīs, Rūpniecības ielā, stāvlaukumā pagaidām nenoskaidrota persona ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca 1986.gadā dzimušai sievietei piederošai automašīnai VW Golf un aizbrauca no notikuma vietas, neziņojot policijai. Policija uzsākusi pārbaudi un noskaidro automašīnu un vadītāju.

26.aprīlī Smiltenes novada Variņu pagastā traumas, krītot no vairāku metru augstuma, guvis kāds 2001.gadā dzimis jaunietis. Sākotnējā informācija liecina, ka vairāki jaunieši lietojuši alkoholu un kā izklaidi izvēlējušies lēkāšanu pa siena ruļļiem. Cietušajam konstatēts 0,66 promiļu reibums un dēļ kritiena rezultātā gūtajām traumām, viņš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.