Ziņas

Izklaide

Izdots Kocēnu novada tūrisma ceļvedis

Kocēnu novada dome ir izdevusi tūrisma ceļvedi, kurā atjaunota apkopotā informācija par tūrisma iespējām Kocēnu novada pagastos – Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Vaidavā un Zilākalnā, aģentūru LETA informēja Kocēnu novada domes pārstāve Eva Eglīte.

Tūrisma ceļvedī publicēta novada tūrisma karte, kā arī atsevišķi izdalītas pagastu ciemu kartes. Bukletā iekļauta informācija par kultūrvēsturiskiem objektiem, interesantām apskates un atpūtas vietām, dažādām novadā aplūkojamām kolekcijām un ekspozīcijām, naktsmītnēm un telšu vietām, ēdināšanas iespējām, kā arī cita tūristiem noderīga informācija. Informatīvais materiāls ceļvedī papildināts ar fotogrāfijām.

Lai potenciālajiem ceļotājiem atvieglotu tūrisma maršrutu plānošanu, bukletā ietverto tūrisma objektu apraksts papildināts ar tā atrašanās vietas koordinātām. Tāpat arī atzīmēti objekti, kas īpaši ieteikti trim dažādām mērķgrupām – skolēnu grupām, draugu un kolēģu kompānijām, kā arī ģimenēm ar bērniem.

Buklets tiks izplatīts tūrisma informācijas centros Vidzemē, vietējos tūrisma uzņēmumos, Kocēnu novada domes administrācijā un pagastu pārvaldēs. Ar tūrisma ceļveža informāciju var iepazīties arī pašvaldības mājaslapā “www.kocenunovads.lv”.

LETA