Ziņas

Sabiedrība

Izcilnieki mācībās brauc ar vučko

Foto: no albuma

Siguldas novada skolu skolēni ar izcilām sekmēm saņēmuši domes priekšsēdētāja Uģa Mitrevica un Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktora, domes deputāta Daiņa Dukura sarūpētu dāvanu – braucienu ar vučko, informēja Siguldas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jurkāne.

“Siguldas novada labākie skolēni par savu ieguldīto darbu ir pelnījuši novērtējumu, tāpēc kopā ar bobsleja un kamaniņu trases direktoru Daini Dukuru jau trešo gadu dāvinām braucienu ar vučko, lai skolēnus uzslavētu par teicamiem sasniegumiem mācībās un stimulētu mācīties vēl labāk, jo šie bērni nākotnē dos ieguldījumu mūsu novada izaugsmē”, stāsta Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Kā pastāstīja L.Jurkāne, iespēja nobraukt ar vučko 19. decembrī tika uzdāvināta 30 Siguldas novada skolu audzēkņiem, kuru sekmes pirmajā mācību pusgadā ir izcilas. Šāda tradīcija aizsākās pirms diviem gadiem, kad par labām sekmēm mācībās pārsteigumu – nobraucienu ar vučko – saņēma izcilākie Mores un Allažu pamatskolu bērni.

Sagatavojusi Anda Dzenža