Ziņas

Sabiedrība

Izbūvēts ielu apgaismojums

Vairākas ielas Priekuļu pagasta centrā nu ir apgaismotas, un tumšajos rudens vakaros iedzīvotāji savās gaitās var doties bez bažām, ka neredzēs, kur likt kāju.

Noslēgušies apgaismojuma tīklu būvdarbi Izmēģinātāju, Raiņa, Dārza, Veidenbauma, Par­ka, Mazā Dārza, Pūpolu, Izstādes un Ābeļdār­za ielā, tur kopumā izbūvēti kabeļi gandrīz četru kilometru garumā, uzstādīti 85 apgaismes stabi, veikts cits nepieciešamais. Informācija Ie­pirkumu uzraudzības biroja interneta vietnē vēsta, ka darbus veica uzņēmums SIA“Farads”, kopējās izmaksas 94 676,58 eiro, neieskaitot PVN.

Priekuļu apvienības pārvaldes sabiedrisko attiecību speci­āliste Sabīne Mieze pastāstīja, ka atbilstoši līgumam darbiem bija jābūt pabeigtiem līdz 30.septembrim, bet piesardzības nolūkos termiņš pagarināts līdz oktobra beigām: “Tas bija tāds piesardzības solis, bet tagad jau viss paredzētais izdarīts, apgaismes stabi uzstādīti un apgaismojums ieslēgts. Tiesa, darbu nodošanas – pieņemšanas process vēl nav noticis. Vēl tiek veikta apsekošana, piefiksēts, ko vajadzētu pielabot, un pēc šo darbu izpildes padarītais tiks oficiāli pieņemts.”

Jaunajos apgaismes stabos uzstādīts LED apgaismojums, bet, kā stāsta S. Mieze,    no iedzīvotājiem saņemtas ziņas, ka gaisma pārāk spēcīga, naktīs tā izgaismo apkaimes namu telpas, traucējot gulēt. Situācija pārrunāta ar Cēsu novada Priekuļu apvienības pārvaldes elektroinženieri, kurš skaidrojis, ka gaismas spilgtums atbilstot normām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *