Ziņas

Sabiedrība

Īpašs brīdis topošajam futbolistam

Kopā ar leģendu. Čehijas izlases vārtsarga Petera Čeha (no kreisās) pavadonis pirms spēles ar Latviju bija futbola kluba "Priekuļi" un Cēsu Sporta skolas audzēknis Lauris Groševs.Foto: no albuma

Katrs karavīrs sapņo kļūt par ģenerāli, katrs sportists – par olimpisko čempionu. Katrs mazais futbolists vēlas kļūt par futbola zvaigzni, leģendu, varbūt pat neapzinoties, cik daudz darba jāiegulda, lai to sasniegtu. Kā papildu stimuls šajā ceļā var kalpot iespēja būt kopā ar kādu no futbola leģendām. Tieši šāda iespēja pavērās futbola kluba “Priekuļi” un Cēsu Sporta skolas audzēknim Laurim Groševam.

Futbolā ir tradīcija, ka gados pavisam jauniem futbolistiem tiek dota iespēja uziet pirms spēles laukumā kopā ar pieaugušo izlašu spēlētājiem. Pirms spēles Latvija – Čehija futbola klubiem tika izsūtīta informācija ieteikt jaunos, centīgos futbolistus, kuri būtu pelnījuši šo godu. “FK Priekuļi” ieteica Lauri, kurš arī tika aicināts uz šo spēli.

Jāteic, Laurim paveicās īpaši, jo viņš tika par pavadoni Čehijas izlases slavenākajam spēlētājam – vārtsargam Peteram Čeham. Viņš šobrīd ir Anglijas premjerlīgas kluba “Arsenal” spēlētājs, iepriekšējo sezonu aizvadījis citā Londonas klubā “Chelsea”. Jau 13 gadus ir Čehijas izlases vārtsargs, piedalījies divos Eiropas čempionātu finālturnīros un arī 2006.gada FIFA Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā.

Šie ir brīži, kas jaunajiem futbolistiem īpaši paliek atmiņā, un, kas zina, varbūt palīdzēs sasniegt kārotos mērķus.