Ziņas

Sports

Intriga joprojām liela

Jo tuvāk noslēgumam regulārais čempionāts florbolā “Elvi” līgā, jo situācija turnīra tabulā kļūst interesantāka. Šobrīd skaidri tikai pirmās un pēdējās vietas ieguvēji, attiecīgi “Lielvārde” un “Ķekavas Bulldogs”. Taču, kas izcīnīs otro, trešo un ceturto vietu, tādējādi nodrošinot sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, absolūti nav skaidrs. Uz šīm vietām pretendē piecas komandas, arī Cēsu “Lekrings”, kas aizvadītajā nedēļas nogalē guva ļoti svarīgi uzvaru un šobrīd ar 37 punktiem ieņem otro vietu.

Cēsnieki tikās ar “Mogo – RTU/ Rockets”, ar ko pērn spēlēja arī finālā. Rezultātu atklāja rīdzinieki, taču cēsnieki ātri atspēlējās un pēc pirmās trešdaļas jau bija vadībā 2:1. Lai arī otrā perioda pašā sākumā “Mogo – RTU/ Rockets” rezultātu izlīdzināja, spēles turpinājumā labāki bija “Lekrings” florbolisti. Pēc diviem periodiem 5:2 viņu labā, un, lai arī pretinieki spēja pietuvoties līdz minimumam, gala vārds piederēja Cēsu komandai, kas svinēja uzvaru 6:4. Vārtus guva: Kārlis Bulmeisters, Andris Malkavs, Toms Rīsmanis, Pēteris Trekše, Emīls Dzalbs un Ingus Laiviņš.

Šobrīd trešajā vietā ar 36 punktiem ir “Ulbroka/ FS Masters”, kas otro reizi šajā sezonā spēja pieveikt līderus – Lielvārdes florbolistus, kam šie ir vienīgie zaudējumi. Jāatzīmē, ka Ulbrokas sastāvā divas sekundes pirms pamatlaika beigām vārtus guva Artūrs Jurševskis, panākot neizšķirtu 7:7. Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles soda metienos pārāki bija “Ulbroka/ FS Masters”.

Ceturtajā vietā ar 35 punktiem “FBK Valmiera/ Via”, piektajā ar 34 – ““Mogo – RTU/ Rockets”, bet sestajā ar 33 – “Rubene”. Katrai komandai vēl jāaizvada trīs spēles, un katrs punkts var būt izšķirošs. “Lekringam” vēl spēles ar “Talsi/ Krauzers”, “FK Kurši” un līdervienību “Lielvārde”.

Cīņa turpinās arī par septīto, astoto vietu, uz tām pretendē piecas komandas. Šobrīd septītā ir “FK Rīga” ar 25 punktiem, astotā – “FK Kurši” ar 21 punktu, bet cerības uz izslēgšanas spēlēm nav zudušas arī “Talsi/ Krauzers”, kam 20 punkti, “Pārgauja”, kam 19 punkti, un arī “FK Bauska”, kam 15 punkti.

Aizvadītās nedēļas nogalē “Pārgauja” vispirms piedzīvoja sagrāvi pret “Rubeni” 5:15, bet pēc tam izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru 8:7 pret “FK Bauska”. Pa diviem vārtiem guva: Edgars Puriņš, Lauris Ābols, Andris Rodionovs; pa vienam Olafs Zvīnis un Gatis Grāvelis.

“Pārgaujas” komandai vēl atlikušas spēles pret “FBK Valmiera/ ViA”, “Ulbbroka/ FS Masters” un “Mogo – RTU/ Rockets”, kurās jācenšas tikt pie punktiem, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs.

Skaidrs viens, gaida ļoti aizraujoša regulārā čempionāta izskaņa un var prognozēt aizraujošas izslēgšanas spēles.