Ziņas

Sports

Ikviena spēle var mainīt situāciju

Latvijas florbola virslīgas regulārais čempionāts iegājis noslēguma fāzē, komandām februārī atlicis aizvadīt vien dažas spēles, tieši tajās izšķirsies vietu sadalījums, jo pagaidām nezināmā ļoti daudz. Skaidrs vien, ka izslēgšanas spēlēs neiekļūs “Ogres vilki” un “FK Bauska”, bet uz astoņām vietām play-ofos šobrīd ir deviņi pretendenti, turklāt komandas šķir vien daži punkti.

Aiz svītras šobrīd ir “FBK Val­miera” ar 23 punktiem. Par diviem punktiem vairāk Cēsu “Lek­rin­gam”, kas atrodas astotajā vietā. Cēsnieki svētdien izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru, izbraukumā pārliecinoši pieveicot “Ru­be­nes” komandu 7:2. Divus vārtus guva Kris­tiāns Miezītis, pa vienam – Jā­nis Mel­de­ris, Jānis Ra­jeckis, Kevins Šmits, Artis Sa­vins, Jorens Mal­kavs.

Ar 26 punktiem 7.vietā komanda “Ķekava”, sestajā vietā “Pār­gau­ja” ar 28 punktiem. Aiz­va­dī­tās nedēļas nogalē Stalbes ko­man­­dai neizdevās papildināt punktu krājumu, piedzīvoti divi zaudējumi, abi sīvās cīņās. Vispirms ar 9:10 atzīts līdervienības “Be­t­safe Oxdog Ulbroka” pārākums. Četrus vārtus guva Olafs Zvīnis, divus – Edgars Puriņš, pa vienam – Mārtiņš Muižnieks, Oskars Ba­lodis, Gvido Lauga. Svētdienas spēlē piedzīvots zaudējums 1:3 pret “Talsu NSS / Krauzers”. Vie­nīgos vārtus “Pār­gaujai” guva G. Lauga.

Piektajā vietā ar 30 punktiem atro­das Liepājas “Kurši/ Eko­valis”, ceturtajā – “Rubene”, kam arī 30 punkti. Trešajā “Lielvārde/ FatPipe” ar 31 punktu, otrajā Tal­su komanda ar 33 punktiem, bet līderos ir “Betsafe Oxdog Ul­bro­ka” ar 39 punktiem.
Regulārajā čempionātā vairumam komandu atlicis aizvadīt divas vai trīs spēles, izņēmums ir “Lekrings”, kam vēl piecas spēles ar Lielvārdes, Liepājas, Og­res, Talsu un Valmieras komandām. Ir skaidrs, ka regulārā turnīra noslēgums būs ļoti interesants, jo ikviena spēle var mainīt situ­āciju turnīra tabulā.