Ziņas

Sports

Igauņu cietais rieksts

Cēsu florbola komanda “Lekrings” pagājušās nedēļas nogalē devās uz Jogevu, kur aizvadīja draudzības spēli ar Igaunijas nacionālo izlasi. Igauņiem šis bija kārtējais posms, lai gatavotos pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas notiks nākamā gada sākumā. Cēsniekiem īstu pretestību neizdevās nodemonstrēt, un piedzīvots zaudējums 3:8. Divus vārtus guva Andris Rajeckis, vienus – Jānis Melderis.

Igaunijas izlase tikās arī ar komandu “Lielvārde”, arī šajā spēlē izcīnot pārliecinošu uzvaru 7:1. Tā kā šis bija starptautisko sacensību starpbrīdis, nacionālā čempionātā “Elvi” līgā notika tikai viena spēle, kurā Stalbes “Pārgauja” savā laukumā tikās ar Bauskas florbolistiem. Mājnieki visu spēli bija iedzinējos, tikai pēdējā trešdaļā panākot divreiz neizšķirtu 5:5 un 7:7, taču vērst spēli sev par labu neizdevās, un piedzīvots septītais zaudējums deviņās spēlēs 7:9. Pa diviem vārtiem guva Olafs Zvīnis un Ronalds Arājs, pa vienam – Gatis Gailis, Oskars Balodis un Artūrs Gūtmanis.

Tikmēr 1.līgas čempionātā pie uzvaras tika “Lekrings-1”, kas pēcspēles soda metienos ar 5:4 pieveica “Rubene-1” komandu. Pamatlaikā vārtus guva Emīls Dzalbs, Pēteris Trekše, Emīls Grīnbergs un Artūrs Ozols, bet uzvaru nesošo bullīti realizēja P. Trekše.

Diemžēl komanda joprojām atrodas turnīra tabulas pēdējā vietā.

Pirmos divus punktus savā kontā beidzot ierakstīja sieviešu florbola komanda “Lekrings”, savā laukumā pēcspēles soda metienos pārspējot komandu “Irlava/ Tukums” 4:3. Pirms šīs spēles abas komandas bija bez punktiem, tāpēc abām bija svarīgi parādīt iespējami labāku sniegumu. Spēle ritēja ļoti līdzīgi, pamatlaikā un pagarinājumā noslēdzoties 3:3. Divus vārtus guva Kate Meldere, vienus – Elīna Tauriņa. Pēcspēles soda metienos veiksmīgākas bija cēsnieces, uzvaru nesošo izgājienu realizēja Zanda Amoliņa.