Ziņas

Sabiedrība

Igaunijā popularizēs Gaujas nacionālā parka tūrisma piedāvājumu

Lai popularizētu Latvijas, Gaujas nacionālā parka (GNP), Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma piedāvājumu, Valmieras Tūrisma informācijas centra (TIC) pārstāvji no 13.februāra līdz 15.februārim piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē “Tourest 2015” Tallinā (Igaunija), aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas tūrisma informācijas konsultante Inita Kūlīte.

Tūrisma piedāvājums tiks popularizēts apvienotajā Latvijas nacionālajā stendā un GNP tūrisma klastera stendā, kas vizuālā veidolā ataino Gaujas senleju, aktīvās atpūtas un piedzīvojumu iespējas visā GNP teritorijā.

Noslēdzot tūrisma izstāžu sezonu, Valmieras TIC tiešā pārstāvniecība viesosies arī starptautiskajā tūrisma izstādē ITB, kas no 4.marta līdz 8.martam norisināsies Berlīnē (Vācija). Dalība izstādē notiks Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā Latvijas stendā. Savukārt no 8.aprīļa līdz 11.aprīlim Latvijas, GNP, Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma piedāvājums tiks popularizēts Minskā (Baltkrievija) izstādē “Otdih 2015”, kas ir galvenais specializētais tūrisma nozares sarīkojums gala patērētājiem Baltkrievijā.

Ar GNP un Valmieras kā GNP Ziemeļu vārtu tūrisma piedāvājumu paredzēts iepazīstināt 11 starptautiskās tūrisma izstādēs Somijā, Nīderlandē, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Vācijā un Polijā. Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

LETA