Ziņas

Sports

Iezīmējas līderu trio

Cēsu atklātajā čempionātā telpu futbolā pēc pirmā turnīra apļa tabulas līderos ar 19 punktiem ir komanda “Vaivīte”, kas ir vienīgā, kam nav zaudējumu. Gūtas sešas uzvaras, un tikai viena spēle aizvadīta neizšķirti.

Sešas uzvaras septiņās spēlēs arī vasaras turnīra uzvarētājiem “SK Spēks”, bet viņiem viens zaudējums, tāpēc par punktu mazāk nekā līderiem un otrā vieta. Jāatzīmē, ka vienīgais zaudējums 3:5 piedzīvots pret līdervienību “Vaivīte”.

Trešajā vietā ar 16 punktiem atrodas komanda “Sanart”, kuras kontā piecas uzvaras, viens zaudējums un viens neizšķirts. Šī komanda ir vienīgā, kas pagaidām atņēmusi punktu līderiem, nospēlējot neizšķirts 4:4. Līderu trio viens otram ir tuvu blakus, bet ceturtā vieta no trešās atpaliek jau par sešiem punktiem. Šajā vietā Smiltenes tehnikums, kuri aizvadījuši jau astoņas spēles, izcīnot trīs uzvaras, piedzīvojot četrus zaudējumus un vienu spēli noslēdzot neizšķirti. Septiņi punkti komandai “FK Sigulda-1”, kam divas uzvaras, pieci zaudējumi un viens neizšķirts. Divas uzvaras un pieci zaudējumi arī komandai “JFS”, bet pagaidām pie punktiem nav izdevies tikt komandai “FK Sigulda-2”, kam astoņās spēlēs astoņi zaudējumi.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ir Niks Savaļnieks (“Sanart”), kuram 20 rezultativitātes punkti (20 vārti + 7 piespēles). Otrajā vietā Rinalds Kaņipovs (Smiltenes tehnikums) – 25 (16+9), trešajā Jevgēnijs Fiņčuks (“Vaivīte”) – 19 (15+4) punkti.

Jau rakstījām, ka čempionātā startē septiņas komandas, kuras aizvada divu apļu turnīru. Sākušās otrā apļa spēles, bet patlaban turnīrā neliels pārtraukums, jo spēļu norises vietā, Priekuļu tehnikuma sporta zālē, tiek mainīts grīdas segums. Spēles atsāksies februārī.