Ziņas

Sports

Iezīmējas līderi

Cēsu atklātajā futbola 7:7 čempionātā, ko pamatoti varam saukt par Vidzemes čempionātu, aizvadītas pirmās trīs kārtas, un varam ieskatīties turnīra tabulā, lai redzētu, kurus var sākt uzskatīt pat potenciālajiem līderiem, kuriem jādomā, kā uzlabot meistarību, lai izrautos no zaudējumu loka.

Kā jau rakstīts, šogad čempionātā startē 12 komandas, kas atbilstoši iepriekšējās sezonas izcīnītajām vietām sadalītas divās līgās.

Pirmajā līgā trīs spēlēs trīs uzvaras ir tikai vienai komandai – “IMPAR/ Limbaži”, kuri pēdējā kārtā ar 7:2 pārspēja FBK “Valmiera” komandu. Limbažnieki trīs spēlēs guvuši jau 15 vārtus, paši ielaižot tikai trīs. Otrajā vietā ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu ir “Rauna”, kas pēdējā kārtā ar 4:1 pārspēja FK“Sigulda”.

Valmieras FC “Gauja” un FK“Sigulda” komandām pagaidām bilance ir ļoti līdzīga, katrai pa vienai uzvarai, vienam neizšķirtam un vienam zaudējumam, arī gūto vārdu skaits vienāds – pieci. Atšķirība tikai zaudētajos vārtos: valmieriešiem – seši, siguldiešiem – septiņi, tāpēc arī šobrīd FC “Gau­ja” ir vietu augstāk. Nākamajā trešdienā gaidāms abu komandu savstarpējais mačs.

Piektajā vietā FBK“Valmiera”, kam divi zaudējumi un viens neizšķirts, bet bez punktiem pagaidām FC“Lapegle”.
Otrajā līgā bez zaudējumiem “Lekrings”, kas nedēļas kārtā ar 7:0 sagrāva FK“Underdogs”. “Lekrings” guvis 15 vārtus un patlaban ir vienīgā komanda čempionātā, kas pirmajās trijās spēlēs pratusi nosargāt savus vārtus neieņemtus.
Bez zaudējumiem šobrīd arī FK“Vaivīte”, kas pērn izkrita no 1.līgas. Pēdējā kārtā viņi ar 3:0 pārspēja “Valmieras puikas”. “Vaivītes” spēlētāji guvuši desmit vārtus, vārtsargs kapitulējis tikai divreiz, kas ir otrs labākais rādītājs čempionātā. Abu līdervienību tikšanās paredzēta 28.jūlijā.

Trešajā vietā pašreiz komanda “Eglītes mežs”, kam divas uzvaras, viens zaudējums. Ceturtie ir “Valmieras puikas”, kam uzvara un divi zaudējumi, bet pie uzvarām vēl nav tikušas komandas “Auciems” un FK“Underdogs”. Šīm komandām pagaidām nesokas ar vārtu gūšanu, trijās spēlēs tikai viens vārtu guvums, bet zaudēt nācies attiecīgi 15 un 19.

Aizvadītajās spēlēs tikai vienreiz fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Kā rakstīts, spēles Cēsu stadionā notiek katru trešdienas vakaru plkst. 18.45, 19.45 un 20.45.