Ziņas

Sabiedrība

Iespēja uzņēmējiem un amatniekiem

Jau sākusies gatavošanās “Vidzemes Uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam reģionā, kas 19. un 20.maijā norisināsies Valmieras centrā. Tas notiks jau 20.gadu. Katru gadu izstādei ir īpaša tematika, un šogad tā būs “Uzņēmējs – Vidzemes lepnums”.

Uzņēmēju dienās Valmierā pulcēsies Vidzemes uzņēmēji un amatnieki, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, demonstrējot jaunākos produktus un pakalpojumus. Pasākumā būs Vidzemes novadu “sētas”, tā iepazīstinot apmeklētājus ar uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju preču daudzveidību.

Dalībai jāpiesakās līdz 31.martam. Pieteikumus var sūtīt uz e-pastu valmiera@chamber.lv vai iesniegt personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļā Valmierā. Aktuālā informācija, kā arī pieteikums – līgums pieejams mājaslapā www.vidzemesizstade.lv.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” organizē LTRK Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģionu. Tas ir vienīgais šāda veida pasākums reģionā.