Ziņas

Sports

Iepriecina līdzjutējus

Aizvadītās nedēļas nogale bija veiksmīga Cēsu komandām florbolā un volejbolā. Uzvaras izcīnīja visas trīs florbola komandas. “Cel Tik/Lekrings” izbraukumā tikās ar komandu “Talsi” un svinēja uzvaru 8:6.Vārtus guva: M.Rajeckis, O.Dumpis – 2, I.Laiviņš, E.Bulmeisters, Artis Malkavs, I.Rancāns. Spēle bija noraidījumiem un notikumiem bagāta, par ko liecina arī vārtu attiecība 51:40 Cēsu komandas labā. “Cel Tik/Lekrings” kontā 18 punkti, un panākta “Rubene”, kas šajā spēļu kārtā zaudēja “Ķekavai”.

Par īstu vārtu birumu parūpējās divas pārējās komandas. “Pārgauja” ar 15:8 pārspēja “Latgranula”. Vārtus guva: L.Ābols – 4, R.Jānelsiņš – 3, S.Jānelsiņš, Ingus Balodis – 2, O.Balodis, R.Jansons, J.Freibergs, K.Jēkabsons. Stalbes komanda turnīra tabulā ir pirmajā vietā.

Vispārliecinošāko uzvaru izcīnīja sieviešu komanda “Līgatne/ Pīlādži”, ar 18:1 sagraujot “Triālu”, kas šajā čempionātā joprojām nav guvusi nevienu uzvaru.

Pēc ilgāka pārtraukuma līdzjutējiem atkal bija iespēja vērot volejbolistu sniegumu, jo atsākās “Schenker” līgas spēles. “Cēsu alus” savā laukumā pārliecinoši ar 3:0 uzveica Daugavpils “Ezerzeme/DU”. Tas Cēsu komandai ne tikai ļāva ierakstīt trīs punktus turnīra tabulā, bet arī pakāpties uz 8.vietu līgas kopvērtējumā. Tagad svarīgi to noturēt vai censties pakāpties vēl augstāk, jo pirmās astoņas komandas piedalīsies play-off sacensībās.