Ziņas

Sports

Iekļūst otrajā kārtā

Izglītības un zinātnes ministrijas konkursam “Gada sporta skolotājs” tika pieteikts 31 skolotājs, no kuriem otrajai kārtai izvirzīti astoņi. Viņu vidū arī divi mūsu rajona pārstāvji: Austris Āboliņš (Drabešu internātpamatskola) un Andris Siksnis (Priekuļu lauksaimniecības tehnikums).

Lai noteiktu trīs finālistus, komisija izvērtēs dalībnieku profesionālo darbību skolotāja darba vietā, vērtējot sporta stundu, kā arī veicot pārrunas ar audzēkņiem un kolēģiem. Tāpat komisija iepazīsies ar dalībnieku iesūtītajām papildu anketām par sporta skolotāja darbu.

Komisijas priekšsēdētājs, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos Edgars Šneps atzina, ka šogad atsaucība ir daudz lielāka, kas liek īpaši rūpīgi izvērtēt gan iesūtītās anketas, gan arī skolēnu atbalsta vēstules. “Saņemtā informācija liecina, ka labu sporta skolotāju netrūkst, un ikviens no izvirzītajiem kandidātiem ir pelnījis ”Gada sporta skolotāja” titulu,” norāda E. Šneps.

Uzvarētājus paziņos “Latvijas Gada balva sportā” apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 6.janvārī Dailes teātrī. Pasākumu tiešraidē translēs LTV 1. Uzvarētājs saņems titulu ”Gada sporta skolotājs” un piemiņas balvu, bet visi trīs finālisti arī naudas balvu – 500 latu pirms nodokļu nomaksas.