Ziņas

Sabiedrība

Iedzīvotāji iepriecina līdzcilvēkus, kam dzīve grūtāka

BAGĀTĪGI. Cēsnieki un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji sarūpējuši bagātīgas dāvanas tiem, kuriem to saņemšana padarīs skaistākus ne tikai svētkus, bet arī atvieglos ikdienu.Foto: Iveta Rozentāle

Šie Ziemassvētki ir laiks, kad veikalos var nopirkt ierobežotu daudzumu preču, tāpēc Sieviešu resursu centra “Prieks” un Cēsu Svētā Jāņa draudzes akcijā “Dalies mīlestībā!” sarūpētās veltes senioriem, kas vecāki par astoņdesmit gadiem, vientuļajiem senioriem, māmiņām, kuras bērnus audzina vienas, daudzbērnu ģimenēm noderēs vēl vairāk nekā citus gadus.

Akcija notiek trešo gadu. Pateicoties cēsnieku atsaucībai, līdz piektdienai bija sagatavotas 22 paciņas, ar ko jau šajā nedēļā iepriecināt un pārsteigt līdzcilvēkus. Sieviešu resursu centra “Prieks” vadītāja Biruta Mežale ir aizkustināta: “Esmu dziļi pateicīga tiem, kuri tik īsā laikā ir atsaukušies šim aicinājumam. Bieži vien tie ir cilvēki, kuriem pašiem nav daudz vai kuri reiz ir piedzīvojuši brīdi, kad trūkst tik nepieciešamā, kad jāpieņem palīdzība, tagad viņi labprāt ir tie, kuri dod.” Cilvēki atnesuši gan pārtikas produktus, arī medu, saldumus, gan preces, no kurām daļu trīs nedēļas nevarēs iegādāties, tās būs īpaši noderīgas. Biruta Mežale vērtē: “Kad aicinājām cilvēkus atsaukties, pat nevarējām iedomāties, ka šīs dāvanas būs vēl noderīgākas, nekā iepriekš cerēts.”