Ziņas

Kriminālziņas

Iebraucot grāvī, cieš pusaudze un auto vadītāja

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti pieci nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu, ka arī 12 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 61 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 32 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

18.decembrī pulksten 6:30 Madonas novadā, Liezēres pagastā, autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona 56. kilometrā, 1974.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “BMW”, neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja un pasažiere – 2011.gadā dzimusi meitene. Abas cietušās nogādātas tuvākajā ārstniecības iestādē.

18.decembrī pulksten 10:59 Valmierā, Rīgas ielā, 1960.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Nissan”, uzbrauca 1993.gadā dzimušai sievietei, kura šķērsoja ceļa braucamo daļu, nepārliecinoties par satiksmes drošību. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājēja, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.