Ziņas

Kriminālziņas

Huligānisms skolā

 

Limbažu policijā sākta administratīvā lietvedība par kādu divu 16 gadus vecu skolnieku rīcību mācību stundā. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse norāda – policija tika informēta, ka pusaudži mācību stundas laikā veikuši huligāniskas darbības – pārlieku skaļi uzvedušies, mētājušies ar papīriem, tādējādi traucējot mācību darbu. Policija noskaidro visus apstākļus.

Savukārt Gulbenes novadā, autoceļa Ozoli – Liezēre – Tirza – Stāķi 54.kilometrā, konstatēts, ka nozagta ceļa zīme un metāla stabs. Policija noskaidro apstākļus.

25.aprīlī ap plkst.23 Līgatnes novada Līgatnes pagastā, Augšlīgatnē, autoceļa Rīga – Sigulda – Veclaicene 64.kilometrā, pieķerta iereibusi automašīnas VW Golf Variant vadītāja. 1992.gadā dzimusī sieviete automašīnu vadīja, esot 1,82 promiļu reibumā. Vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par divām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti divi mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 17 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un viens noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par pieciem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēts viens gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 49 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 79 administratīvā pārkāpuma protokoli.