Ziņas

Sports

Hokejs turpinās

Pēc gadu mijas nelielā pārtraukuma atsākušās spēles Vidzemes hokeja čempionātā. 1.līgā trīs spēles šajā kalendārajā gadā aizvadījuši komandas “HK Raunas Bruģakmens” hokejisti.

Vispirms Raunas spēlētāji ar 2:9 atzina komandas “HK Vijciems” pārākumu (vārtus guva Māris Vikmanis, Sandis Sprincis), taču tad sekoja divi panākumi. Ar 7:3 pārspēti “HK Smiltenes vanagi”, Raunas komanda ļoti sekmīgi aizvadīja spēles otro pusi, no rezultāta 2:2 panākot ļoti pārliecinošu uzvaru. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Dāvis Mintiks un Gvido Grēns, pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Māris Pigožins, Uģis Feldmanis un S. Sprincis. Jāatzīmē arī Māra Latika ieguldījums, kurš atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Tad sekoja pārsteidzošs panākums pret līderiem “Woltec” 5:2. Pa diviem vārtiem guva M. Pigožins un G. Grēns, vienus – S. Sprincis.

Turnīra tabulā “HK Raunas Bruģakmens” gan joprojām ir sestajā, pēdējā, vietā, taču punktu situācija ir cerīga. Tieši tikpat punktu – 24 – ir arī komandām “HK Buta” un “HK Smiltenes vanagi”, vēl par vienu vairāk – “HK Vijciems”. Jūtamāk atrāvušies ir līderi, pirmajā vietā esošajiem “HK Woltec” ir 33 punkti, bet “HK Inflekss” – 32.

2.līgā gadu ar uzvarām sāka “HK Cēsis”. Cēsnieki ar 7:5 pārspējot “HK SCO centrs”. Uzvarētāju labā vārtus guva: Guntars Ģipslis – 2, Oļegs Sadovskis, Raivo Freibergs, Arnolds Tauriņš, Matīss Lukstiņš, Ēriks Bauers. Nākamajā spēlē ar 3:0 pieveikta “SK Pārgauja”. Vārtus guva: A. Tauriņš, Guntars Jonass, Andris Siksnis.

Turnīra tabulā ar 34 punktiem cēsnieki ir trešajā vietā, taču tikai par punktu vairāk ir “HK Skorpionam”, par diviem – “HK Biko logiem”.

Šajā gadā uzvara un divi zaudējumi komandai “SK Pārgauja”. Bez jau minētā zaudējuma “HK Cēsis” viņi ar 6:2 pārspēja “HK Alūksne” (vārtus guva: Jānis Maļinovskis – 3, Toms Vītoliņš – 2, Arvīds Martinsons), bet pēc tam sīvā cīņā zaudēja komandai “Ledus vilki” 5:6. Uzvarētāju rindās atzīmējās Armands Mivrenieks, Artis Rudušs, Jānis Biezais, Vairis Rozītis, Matīss Kļaviņš, Jānis Liepiņš, bet zaudētājiem vārtus guva Edijs Hscanovičs – 2, Andris Dāboliņš, J. Maļinovskis, Elvijs Ņamis.

Vēl jāatzīmē “HK Ledus vilki” panākums pret “HK Smiltene ’09” 4:3. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Rūdolfs Krieviņš, vienus – Jānis Liepiņš.

Turnīra tabulā “HK Ledus vilki” ieņem sesto vietu, bet “SK Pārgauja” – astoto.