Ziņas

Sabiedrība

Hokejs patīk maziem un lieliem

Joku nebūs. Arī vīri gatavi hokeja spēleiFoto: no albuma

“Varēja gan sals pieturēties vēl kādu laiciņu,” tādu vēlēšanos izteicis ne viens vien, gan

tas, kurš paguvis, gan

tas, kurš vēl tikai domājis doties uz hokeja laukumu Auciemā.

Ar atraktīvu pasākumu un azartisku spēli laukums nu ir atklāts. To izveidojusi novada jauniešu biedrības “Vari un dari!”, īstenojot projektu “Atklātā ziemas sporta (hokeja) laukuma rekonstrukcija”. Projekta līdzfinansētāja – Pārgaujas novada pašvaldība – sedza desmit procentus izmaksu. Būvdarbus par gandrīz 17,5 tūkstošiem eiro

veica SIA “Silmalas – DFV”.

“Atklāšana notika jautrā un ģimeniskā gaisotnē, sākumā iemēģinot jauno slidotavu kopā ar īstiem sniegavīriem. Tad bija

dažādas stafetes un sacensības gan draugu, gan ģimeņu komandām. Tika noskaidroti ātrākie slidotāji, ragaviņu vilcēji, šķēršļu pieveicēji un saliedētākās ģimenes,” “Druvai” pastāstīja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Hofmane un uzsvēra, ka visvairāk skatītāju ap hokeja laukumu pulcējās, kad hokeju spēlēja biedrības jaunieši un Pārgaujas novada domes deputātu un darbinieku komanda. Lielu jautrību skatītājiem un izaicinājumu

spēlētājiem sagādājis ledus, ko ietekmējuši laikapstākļi, hokejistiem bijis krietni jānopūlas, lai virzītu ripu un arī paši tiktu uz priekšu.

Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents atzinīgi novērtēja jauniešu apņēmību un uzdrīkstēšanos īstenot šādu projektu, dodot iespēju visa novada iedzīvotājiem slidot un spēlēt hokeju. Stalbes vidusskolas struktūrvienības skolotājas Ieva Lapšāne un Indra Grāvele izteica pateicību jauniešu biedrībai un pašvaldībai, jo tagad sporta stundās skolēni varēs doties uz slidotavu.

Paveikts kopīgs darbs. Biedrību atbalstīja uzņēmēji, ledu uzliet

palīdzēja Juris Leimanis un Einārs Lācis, savukārt Agris Ķesa ziedojis skolēniem slidas.

“Cik labi, ka mums tagad ir tāds laukums kā galvaspilsētā. Te es iemācīšos slidot un došos spēlēt hokeju uz Rīgas “Dinamo”. Kad man būs 25 gadi, es spēlēšu NHL komandā. Kad man būs 70 gadi, es atgriezīšos un mācīšu slidot saviem mazbērniem,” tā rakstījis stalbēnietis Renārs Liepiņš. Viņa sapņu piepildījums sākas Auciemā.

Sarmīte Feldmane