Ziņas

Sports

Hokejā vietas sadalītas

Vidzemes atklātais hokeja čempionāts beidzies, vietas sadalītas visās trijās līgās. Pirmajā līgā no mūsu puses iekļuva komanda “Raunas bruģakmens”, rādot šajā sezonā labu sniegumu. Regulārajā čempionātā viņi ieņēma 3.vietu un varēja cerēt, ka arī izslēgšanas spēlēs izdosies tikt tālu. Taču šoreiz cerības nepiepildījās. Pirmajā kārtā, sērijā līdz kādas komandas divām uzvarām, pretī stājās Gulbenes hokejisti, kuri regulāro čempionātu noslēdza 6.vietā. Jau pirmā spēle parādīja, ka viegli nebūs, uzvara gūta tikai pēcspēles metienos 5:4, diemžēl divas nākamās zaudētas 2:9 un 3:6, un komandai sezona galā.

2.līgā veiksmīgu sezonu aizvadīja “HK Cēsis”. Regulāro čempionātu viņi beidza trešajā vietā un pārliecinoši aizvadīja arī izslēgšanas turnīru. Pirmajā kārtā divas pārliecinošas uzvaras pār “Cēsu auto” 7:0 un 2:0, otrajā kārtā pārspēta komanda “HK Smiltene ‘09” 3:2 un 4:3, un finālā pretī stājās regulārā turnīra uzvarētāji “Biko logi”.

Cēsnieki parādīja, ka ir cīnītāji un gatavi visaugstākajam titulam. Pirmajā spēlē gan piedzīvots zaudējums 2:4, bet otrajā gūta droša uzvara 4:1, un viss izšķīrās trešajā spēlē. Arī tajā intriga valdīja līdz pašām beigām. Vispirms “Biko logi” izvirzījās vadībā 2:0, bet “HK Cēsis” spēja atspēlēties un neilgi pirms spēles beigām pat izlīdzināt rezultātu. Līdz ar to līgas čempioni noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā, kur “Biko logi” realizēja vienu no trim izgājieniem, kamēr cēsniekiem visi trīs beidzās bez vārtu guvuma. Līdz ar to uzvara gan spēlē, gan sērijā “Biko logi” komandai, kas plūca čempionu laurus. “HK Cēsis” šoreiz sudraba medaļas. 5.vietā komanda “Ledus vilki”, bet 7. – “Cēsu auto”.

Veterānu līgā veiksmīgu sezonu aizvadīja “Raunas bruģakmens – S!” komanda. Regulāro čempionātu noslēdza drošā 1.vietā, piedzīvojot tikai divus zaudējumus. Tas ļāva izslēgšanas spēlēs pirmo kārtu izlaist, cīņā par godalgām iesaistoties no pusfināla. Veterānu līgā uzvarētāju noteica divu spēļu summā. Pusfināla pirmajā spēlē pret “Woltec “ komandu tika fiksēts neizšķirts 5:5, tādēļ izšķirošā bija otrā spēle. Tajā Raunas komanda pretiniekam nedeva daudz variantu, izcīnot uzvaru 5:1 un iekļūstot finālā. Tur pretī stājās “Seda”. Interesanti, ka arī finālā pirmā spēle beidzās neizšķirti 5:5, un pirms otrās, izšķirošās, spēles nevienai no komandām nebija nekādu priekšrocību. Arī šoreiz vēsture atkārtojās, un Raunas komanda svinēja uzvaru 3:0, izcīnot līgas čempionu titulu. Vārtus guva Māris Kligins, Andris Jefimovs un Sandis Sprincis, bet Raunas komandas vārtsargs Mārtiņš Onskulis atvairīja visus pretinieku metienus.