Ziņas

Sports

Hokeja aktualitātes

Vidzemes atklātā hokeja čempionāta otrās līgas regulārajā turnīrā aizvadīti četri apļi, vēl priekšā piektais, kurā noskaidrosies vietu sadalījums pirms izslēgšanas spēlēm. Atbilstoši nolikumam izslēgšanas spēļu pirmo kārtu varēs izlaist pirmās divas komandas. Šobrīd tās ir HK “Sigulda” un HK “Ledus vilki”. Komanda “Cēsis” ieņem piekto vietu, no ceturtās viņus šķir deviņi punkti. Sestajā vietā esošā HK “Inflekss” no cēsniekiem atpaliek piecus punktus.

Trešajā līgā regulārais turnīrs noslēdzies. Lai arī pēdējā kārtā “Pārgauja” pēcspēles metienos zaudēja HK “Vilki” 4:5, viņi regulāro turnīru noslēdza pirmajā vietā. Izslēgšanas turnīrā pusfinālā viņi spēlēs pret HK“Alūksne”, kas ieņēma 4.vietu. Spēles notiks līdz kādas komandas divām uzvarām. Komanda “ Cēsu Auto” ierindojās 5.vietā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.
Veterānu līgā komandas vēl turpina regulāro čempionātu, bet mūsu puses komandas atrodas tabulas lejasgalā. Priekšpēdējā ar 19 punktiem ir HK“Elvi Rauna”, kuru no ceturtās vietas šķir trīs punkti, bet pēdējā ir HK “Cēsis”, kas izcīnījusi vien trīs punktus.