Ziņas

Sports

HK “Pārgauja” pirmā uzvara

Turpinās Vidzemes čempionāts hokejā, kurā ar mainīgām sekmēm startē arī mūsu puses komandas. Pirmajā līgā komandas aizvadījušas pa astoņām spēlēm.

Četru komandu konkurencē līderos ar 19 punktiem izvirzījušies HK “Vijciems” hokejisti. Otrajā vietā ar 13 punktiem HK “Woltec”, tikpat punktu arī komandai HK “Ledus vilki”, bet ceturtie ar trim punktiem HK “Biko Logi”.

Otrajā līgā beidzot pie punktiem tikuši arī šīs līgas debitanti SK “Pārgauja”. Sezonas sākums nebija sekmīgs, tagad izdevies izkustēties no nulles punkta. Pirmais punkts turnīra tabulā tika nopelnīts, nospēlējot neizšķirti pamatlaikā ar HK “Sigulda”, diemžēl zaudējot pēcspēles metienos. Toties pēdējā spēlē izdevās pārspēt otrajā vietā esošo HK “Inflekss” ar 3:2. Jānis Maļinovskis izvirzīja vadībā “Pārgaujas” komandu, pretinieks rezultātu izlīdzināja. Tad atkal vadību “Pārgaujai” panāca Edijs Hscanovičs, taču pēc brīža atkal 2:2. Tomēr gala vārds piederēja SK “Pārgauja” komandai, un pusotru minūti pirms pamatlaika beigām E. Hscanovičs guva uzvaras vārtus. Ar četriem punktiem komanda pacēlusies uz priekšpēdējo vietu, taču no ceturtās vietas viņus šķir 11 punkti. Rīt spēle pret līderiem HK “Smiltenes vanagi”.

Trešajā līgā pārliecinošā vadībā ir HK “Cēsis”, astoņās spēlēs gūtas septiņas uzvaras. Pēdējā spēlē viņi ar 4:0 pārspēja HK “Alūksne”. Divus vārtus guva Lauris Tauriņš, pa vienam Arnolds Tauriņš un Mareks Meļņiks.

Turnīra tabulā cēsniekiem 21 punkts, otrajā vietā esošajiem HK “Gulbene/ SCO” – 12. Diemžēl pie punktiem joprojām nav izdevies tikt HK “Cēsu auto” hokejistiem.

Ja 2.līgā HK “Cēsis” ir vadībā, veterānu līgā vērojama gluži pretēja aina, tur kluba komanda ieņem pēdējo, sesto, vietu, jo piecās spēlēs piedzīvoti pieci zaudējumi. Par vietu augstāk HK “ELVI/ Rauna”, kam septiņās spēlēs divas uzvaras un seši punkti. Veterānu līgā līderi ir HK “Seda” ar 16 punktiem.