Ziņas

Kriminālziņas

Gulbenes tiesā skatīs lietu par autovadītājas noslepkavošanu ar pudeles lausku

Šodien un 26.martā Gulbenes rajona tiesā skatīs krimināllietu, kurā par autovadītājas noslepkavošanu ar pudeles lausku apsūdzēts kāds vīrietis, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Kā iepriekš aģentūru LETA informēja prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe, prokuratūra uzskata, ka apsūdzētā persona, atrodoties uz autoceļa, nobalsoja vieglo automašīnu, lai nokļūtu sev vēlamajā galamērķī. Nobalsotās automašīnas vadītāja jau iepriekš vairākkārt bija vedusi apsūdzēto bez atlīdzības savā automašīnā.

Brīdī, kad apsūdzētais vīrietis iesēdās automašīnā, viņš bija alkohola reibumā un braukšanas laikā turpināja lietot alkoholu.

Vēlāk apsūdzētais pret automašīnas durvīm sasita alkohola pudeli, par ko automašīnas vadītāja izteica viņam aizrādījumu un apstājās ceļa malā.

Reaģējot uz to, vīrietis kļuva agresīvs un ar pudeles lausku iedūra cietušajai kaklā. Pēc tam apsūdzētais ar stikla lausku turpināja griezt cietušās kaklu. No gūtajiem ievainojumiem cietusī sieviete mira.

Pēc sievietes noslepkavošanas apsūdzētais piesavinājās cietušās automašīnu un personiskās lietas. Apsūdzētais ar nozagto automašīnu aizbrauca uz neapdzīvotām mājām, kur paslēpa sievietes līķi un aizdedzināja mašīnu.

LETA