Ziņas

Sabiedrība

Gulbenes novada Tirzas ciemā pabeigta ūdenssaimniecības sistēmas rekonstrukcija

Gulbenes novada Tirzas ciemā pabeigti būvniecības darbi ūdenssaimniecības sistēmas rekonstrukcijai, aģentūru LETA informēja Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Daiga Muktupāvela.

Projekta laikā Tirzas ciemā tika izbūvēti jauni ūdensapgādes tīkli 183,9 metru garumā, veikta jaunu bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve, izbūvēti jauni kanalizācijas tīkli 551,80 metru garumā un jauna kanalizācijas sūkņu stacija ar spiedkanalizācijas tīklu.

Projekta rezultātā ciemā tiks samazināts ar notekūdeņiem vidē ienestais piesārņojums, kā arī kopumā uzlaboti ūdenssaimniecības pakalpojumi iedzīvotājiem, informēja Muktupāvela.

Būvniecību veica SIA “Siltumkomforts”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Rifs-1/4”, tehniskā projekta izstrādi veica un autoruzraudzību būvniecības darbiem nodrošināja SIA “Projektēšanas birojs Austrumi”.

Projekta kopējās izmaksas ir 207 193 eiro. ERAF līdzfinansējums projektam ir 145 549 eiro jeb 85% no attiecināmajām izmaksām, bet Gulbenes novada pašvaldības līdzfinansējums projektam ir 61 644 eiro.

LETA