Ziņas

Kriminālziņas

Gulbenes novadā kāda persona nozagusi metāla armatūras stieņus

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, četri no tiem – sadursmes ar uz ceļa braucamās daļas izskrējušiem dzīvniekiem. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un viens velosipēda vadītājs. Noformēti 106 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 55 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

28.martā pulksten 14:59 tika saņemta informācija no iedzīvotājiem par kādu “VW Passat” vadītāju, kurš Valmierā agresīvi piedalās ceļu satiksmē un ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Pārbaudot apkārtni, tika noskaidrots, ka minētais automašīnas šoferis ir nepilngadīgs un piedalījies ceļu satiksmē bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.martā pulksten 18:30 Gulbenes novadā kāda persona nozagusi metāla armatūras stieņus 100EUR vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.

28.martā pulksten 18:49 Beverīnas novada Trikātas pagastā, autoceļa Cempi-Brenguļi-Trikāta-Vijciems 11.kilometrā, policija apturēja “Chrysler Grand Voyager” vadītāju, kurš piedalījās ceļu satiksmē, būdams alkohola reibumā, kā arī sēdies pie stūres bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Vīrietim tika konstatēts 1,29 promiļu liels reibums. Savukārt pulksten 20:25 Salacgrīvā, Baznīcas ielā, apturēts kāds velosipēdists, kurš sēdies pie tā stūres 1,67 promiļu reibumā. Policija atgādina, ka ceļu satiksmē aizliegts piedalīties visu veida transportlīdzekļu vadītājiem, kuri atrodas alkohola ietekmē. Abiem minētajiem vīriešiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

28.martā pulksten 20:28 Alūksnē tika konstatēta zādzība. Izsitot loga rūti, tika nozagta ziedojuma urna. Policija precizē notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.